Zobrazení složek na vrchní pozici

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
rado4077
Příspěvky: 10
Registrován: 05 říj 2014 20:14

Zobrazení složek na vrchní pozici

Příspěvek od rado4077 » 22 říj 2014 09:08

Zdravím, Mac OS X 10.6.8 používám cca měsíc, předtím jsem byl dlouholetý uživatel win či linux. Mac je super, nemůžu si vynachválit a pomalu si jej upravuji dle svého. Narazil jsem teď na menší problém a asi panu Googlu dávám špatný klíčový slova, ale zajímalo by mne jak si nastavit zobrazení ve složce tak, aby složky byly na vrchní pozici dle abecedy, a pod ním seřazeny ostatní soubory dle druhu a abecedy. Ve win se to nastavovalo automaticky. V Macu jsem zadal Zobrazení dle druhu, avšak některé soubory jako např. wmv atd. jsou nad složkami. Dokáže mi s tím někdo poradit? Děkuji

dsvoboda
Příspěvky: 29
Registrován: 17 čer 2014 07:07

Re: Zobrazení složek na vrchní pozici

Příspěvek od dsvoboda » 22 říj 2014 09:33

Toto a mnoho dalšího na co jsi z WIN zvyklý umí tato aplikace http://totalfinder.binaryage.com, je sice placená, ale ta investice se vyplatí :)

rado4077
Příspěvky: 10
Registrován: 05 říj 2014 20:14

Re: Zobrazení složek na vrchní pozici

Příspěvek od rado4077 » 22 říj 2014 10:19

Výborně, děkuji mnohokrát :)

Odpovědět