Přeposílání SMS - Iphone 5 a MacBook Pro 2012

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
LOLda
Příspěvky: 98
Registrován: 24 lis 2012 22:26

Přeposílání SMS - Iphone 5 a MacBook Pro 2012

Příspěvek od LOLda » 15 pro 2014 13:46

Zdravím,

četl jsem spousty návodů jak propojit OS X Yosemite s iOS, ale stále mi to nefunguje protože se mi na mém macbooku nezobrazí kod pro spárování s telefonem (NASTAVENÍ -> ZPRÁVY -> PŘEPOSÍLÁNÍ TEXTOVÝCH ZPRÁV) zapnu pro svůj MacBook a chce to po mě 6ti místní kód který mi ale na mém ntb nevyskočí. Nevíte někdo co se s tím dá dělat? :D :D Děkuji

Dále bych si chtěl nastavit v FaceTime své telefonní číslo a ne tam mít můj email který používám k icloudu. A to mi také zaboha nejde přepnout.

Děkuji za rady

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeposílání SMS - Iphone 5 a MacBook Pro 2012

Příspěvek od lanny » 15 pro 2014 14:08

Zkusil bych:

Přihlásit se na Apple ID na obou
Vypnout a zapnout Zprávy na iPhonu
Ukončit a Nastartovat Zprávy na Macu

Potom zapnout přeposílání. a čekat

Telefonní čislo mobilu v Facetime na Macu lze zadat jen když je mobil přihláčený na Apple ID

LOLda
Příspěvky: 98
Registrován: 24 lis 2012 22:26

Re: Přeposílání SMS - Iphone 5 a MacBook Pro 2012

Příspěvek od LOLda » 15 pro 2014 14:28

Aaaaaaaa tak to mě opravdu nenapadlo ale stačilo vypnout a zapnout imessage a díky tomu se dokonce vyřešilo i to telefonní číslo. Už se mi imessage nehlásí pod emailem ale pod telefonním číslem.

Děkuji

Odpovědět