iPhone - mrtvá baterie (?)

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
MikePulpan
Příspěvky: 19
Registrován: 28 říj 2013 06:48

iPhone - mrtvá baterie (?)

Příspěvek od MikePulpan » 07 říj 2015 14:52

Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat na jeden dotaz.
Mám možnost koupit iPhone s mrtvou baterií, a jde mi o jedno. Pokud se Vám už někdy stalo, že Vám telefon kleknul, protože měl dlouhotrvající problémy s baterií. Když nejde ani nastartovat za normálních okolností, bude fungovat na nabíječce? Jako se to dělalo dřív s notebooky, že se připojil k napájení a vyndala se baterie. Jde mi o to, jestli to bude u iPhone fungovat stejně - ,,mrtvá baterie" + napájení ze sítě = nabootovaný telefon.
Chci si jen ověřit, že jde o problém baterie a ne logic board.

Děkuji!

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: iPhone - mrtvá baterie (?)

Příspěvek od Hajnejch » 07 říj 2015 18:15

Co vám brání to vyzkoušet. Nebo se domluvit s prodávajícim a odnést ho do servisu na diagnostiku.

MikePulpan
Příspěvky: 19
Registrován: 28 říj 2013 06:48

Re: iPhone - mrtvá baterie (?)

Příspěvek od MikePulpan » 07 říj 2015 18:29

Famtex píše:Co vám brání to vyzkoušet. Nebo se domluvit s prodávajícim a odnést ho do servisu na diagnostiku.
Bohužel dlouhá distance mezi námi. Prodejce je férový a sám říká, že je telefon mrtvý a ani na nabíječku nereaguje.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: iPhone - mrtvá baterie (?)

Příspěvek od Hajnejch » 07 říj 2015 18:43

Nechte to plavat. Za ty problémy to nestojí. Pokud by byl do tisícovky tak možná ale za víc bych ho nebral. A to se modlete aby tam byl vypnutý Find my Phone. Pokud by byl zaplý tak se nedá Find my Phone bez původního majitele odblokovat. V tom případě by byl i zadarmo drahý.

MikePulpan
Příspěvky: 19
Registrován: 28 říj 2013 06:48

Re: iPhone - mrtvá baterie (?)

Příspěvek od MikePulpan » 07 říj 2015 18:49

To mi nedošlo. Děkuji :).

Odpovědět