iTunes - nepřehrávají další seriál ze stejné sezóny

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Kyssi
Příspěvky: 16
Registrován: 05 lis 2013 10:57

iTunes - nepřehrávají další seriál ze stejné sezóny

Příspěvek od Kyssi » 22 kvě 2016 12:50

Ahoj,
nejsem si jistý kam bych měl zařadit tento dotaz.

v iTunes mám kromě hudby, mluveného slova, filmů také seriály.

Problém je ten, že když si pustím hudbu, tak normálně po dohrání skladby se další skladba v tom albu pustí automaticky.

Když si ale pustím např. seriál South Park, tak po dohrání epizody se mi další epizoda nespustí a vidím opět všechny sezóny (o dementím řazení a použití grafiky poslední sezóny pro celý seriál pomlčím, tím mi iTunes pijou krev už dlouho).

Chtěl bych se proto zeptat, jak na to? Jak donutit iTunes, aby mi přehrávalo seriály tak, jako to dělá s hudbou - tedy následující skladbu / díl seriálu po dohrání předchozího?
Další problém je ten, že když po dohrání toho dílu seriálu stisknu na apple remote (dálkovém ovládání) play tak se přehraje 1. díl 1. epizody, po jeho dohrání se přehrávání zase ukončí. Když znova zmáčknu play na apple remote, tak se znova přehraje 1. díl 1. série.
Je to někde nastavitelné, nebo je to prostě další "uživatelsky přívětivé" standardní nastavení, protože nikdo se nemá co dívat třeba na 10 dílů po sobě?

iTunes: 12.3.3.17
MacOS: 10.9.5

P.S.
Nechci používat jiný přehrávač, nechci používat jinou knihovnu a mít na hudbu toto a na filmy toto...atd. nemám na to čas, ani nervy ani chuť - mně to takhle vyhovuje mít všechno na jednom místě a používat to tak. Nějaký Plex...atd. prostě nechci.
Nechci ani přecházet na Yosemit...atd., Maverick se mi líbí a nechci mít bíle vyblité barvy všude a vzhled jak na iPadu

Uživatelský avatar
capekfilip
Příspěvky: 430
Registrován: 30 črc 2012 15:02
Kontaktovat uživatele:

Re: iTunes - nepřehrávají další seriál ze stejné sezóny

Příspěvek od capekfilip » 22 kvě 2016 12:58

Bohužel to nastavit nejde. Řešením je udělat si playlisty např. podle sezón.

Kyssi
Příspěvky: 16
Registrován: 05 lis 2013 10:57

Re: iTunes - nepřehrávají další seriál ze stejné sezóny

Příspěvek od Kyssi » 22 kvě 2016 16:09

Škoda, bál jsem se této odpovědi, ale už aspoň vím, že nemusím dál googlit :-)


Děkuji

Odpovědět