Apple- reklamace

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
rabadon
Příspěvky: 6
Registrován: 15 pro 2015 21:24

Apple- reklamace

Příspěvek od rabadon » 23 lis 2016 15:37

Ahoj,
mám telefon v záruce, blbne baterie a nefunguje power button, ale telefon mi spadl a mám rozbitý display, chtěl sem se zeptat jestli ma cenu to nosit na reklamaci nebo mě odbydou s tím, že telefon spadl a hotovo. Nebo mám napřed nechat display v applu spravit a pak jim to zanest na reklamaci s tím, že nebude pozna, že telefon spadl. Má s tím někdo zkušenost jak to vyřešit, díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
Gngngn
Příspěvky: 104
Registrován: 05 zář 2012 23:43

Re: Apple- reklamace

Příspěvek od Gngngn » 25 lis 2016 23:34

Mel jsem s timhle stesti! Telefon mel rozbity displej, zaroven nesel zapnout. Nechal jsem menit pres ofiko apple dipslej (iP 6s cca 4000,-) o dalsich problemech jsem mlcel! Telefon mi prisel opraveny=vymeneny cely novy kus.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět