FB Messenger/posílání obrázků

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
petrrandysek
Příspěvky: 5
Registrován: 09 úno 2017 15:52

FB Messenger/posílání obrázků

Příspěvek od petrrandysek » 09 úno 2017 16:00

Ahoj, mám problém s posíláním obrázků z aplikace FOTKY.

Používám FB messenger, chci poslat obrázek, tak kliknu na ikonu ,,přidat soubory'' - otevře se mi Finder - zvolím ,,obrázky'' a když chci otevřít aplikaci ,,knihovna fotografii'' tak mi začne MAC načítat a tím to hasne. V tu chvíli musím aplikaci vynuceně ukončit. A v tabulce vynuceného ukončení se mi zobrazí ,,messenger (neodpovídá)

Díky moc za jakoukoliv radu, co s tím mám udělat.

Tomas1334cz
Příspěvky: 379
Registrován: 22 pro 2013 17:40

Re: FB Messenger/posílání obrázků

Příspěvek od Tomas1334cz » 09 úno 2017 16:21

Já si úplně nejsem jistý, že se Facebook dokáže nabourat do Photos a brát si odtud fotky. Zkusil bych si otevřít Photos a odtud přetahávat obrázky přímo do okna Facebooku. Nebo popřípadě, což je trochu krkolomné, ale bude to fungovat určitě, přetáhnout si fotky z Photos na plochu a odtud je posílat.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: FB Messenger/posílání obrázků

Příspěvek od Honza.Mac » 09 úno 2017 17:31

Jedná se o Messenger přímo od Facebooku ?
Já používám na svém Franz Messenger a žena Goofy a v pohodě, pravdou je že aplikaci "Fotky" do toho netaháme, fotky ukládáme oba do svých OneDrive a odsud to jde.
Ale mohu to vyzkoušet v aplikaci Fotky.
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

petrrandysek
Příspěvky: 5
Registrován: 09 úno 2017 15:52

Re: FB Messenger/posílání obrázků

Příspěvek od petrrandysek » 09 úno 2017 18:25

Takže pánové a dámy !! Do teď jsem se s tím hrál a chtěl byl se omluvit za otravování a za váš strávený čas psaním odpovědi na můj problém.

ALE !!!!

CO JSEM DĚLAL ŠPATNĚ : ikona poslat soubor - v nabídce finderu jsem v odstavci ,,FAVORITES'' odklikl kolonku ,,PICTURE'' a poté jsem otevíral aplikaci ,,KNIHOVNA FOTOGRAFIÍ'' .... a to je špatně !

Správný postup : v podstatě to samé ALE - místo ,,FAVORITES'' musím sjet v nabídce dolů a v odstavci ,,MEDIA'' otevřít ,,PHOTOS' no a pak se vám tam načtou krásně rychle všechny fotky které máte na ICLOUDU. Pak už jenom kliknete na tu, kterou chcete a je vymalováno.

JEDNODUCHOST ale mě to zabralo půl dne :D .....


Rozhodně děkuji Vám za Vaše bleskové reakce na moje téma :) :) :) .....

Odpovědět