Akce Back to School

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Rendy93
Příspěvky: 50
Registrován: 19 říj 2013 22:49

Akce Back to School

Příspěvek od Rendy93 » 14 zář 2017 17:19

Zdravím, chci se zeptat, na apple infolince řekli že to nebude problém, jen jsem mu moc nevěřil připadalo mi to nejisté ano.

Jde o to že se koupí mac při platbě a objednání půjdou peníze a balík na jméno X a ISIC nebo to potvrzení to budou chtít půjde na jméno Y a fakturační adresa pujde na Y.
Dodací adresa -> Jméno X
Peníze z karty na jméno X -> Jméno X
Fakturační adresa -> Jméno Y
ISIC karta -> Jméno Y.

Máte někdo zkušenosti případně jak to apple kontroluje.

Dík.

musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Re: Akce Back to School

Příspěvek od musashi » 14 zář 2017 17:45

Jestli se ptáš, zda to můžeš koupit pro sebe na studentskou kartu někoho jiného, tak nevím jak přímo Apple, ale v iStyle to šlo ...

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Akce Back to School

Příspěvek od SteveJSF » 14 zář 2017 19:49

Rendy - to je hrozně napsaný. Znovu už to číst nebudu a ani se to nebudu snažit pochopit. Jen potvrzuji Musashiho - v iStyle to nebyl problém. Jen ta faktura pak byla vystavena na jméno toho studenta, který poskytl ISIC. Ale při reklamaci přímo u nich to taky nebyl problém.

musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Re: Akce Back to School

Příspěvek od musashi » 14 zář 2017 19:56

Mne to vystavili na mnou definovanou fakturacni adresu, ale jako dodaci adresa musel byt uveden ten student, na jehoz ISIC byla sleva poskytnuta.

Rendy93
Příspěvky: 50
Registrován: 19 říj 2013 22:49

Re: Akce Back to School

Příspěvek od Rendy93 » 16 zář 2017 12:40

Hold jde mi o tu slevu a zajímá mě jak to apple kontroluje při objednávce, nebo jestli se někde potom zadává nebo posílá nějaké potvrzení?

logingame
Příspěvky: 21
Registrován: 15 srp 2017 12:32

Re: Akce Back to School

Příspěvek od logingame » 17 zář 2017 14:04

Pokud kupujes online napr. Istyle, Iwant tak chteji potvrzeni o studia anebo sken ISIC karty ne starsi nez 2 mesice, dodaci adresa muze byt jiny nez je uvedeno na ISIC. Apple cz nechteji pri objednavce ale, cena je tam malinko vyssi, mas darek sluchatka podle vyberu.

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: Akce Back to School

Příspěvek od majkom » 17 zář 2017 17:23

priamo u apple to nekontroluju vobec, ked som objednaval macbook, volal som im na linku, cele to mohlo byt na mna a len v poznanke meno studenta (v mojom pripade svara)... ale ani na neho nechceli vidiet ani isic, nic... ale je to uz par let:)

Odpovědět