tisk z google chrome

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
bundash
Příspěvky: 2
Registrován: 06 pro 2017 19:31

tisk z google chrome

Příspěvek od bundash » 06 pro 2017 19:41

Zdravím, mám macbook air s os sierra a wifi tiskárnu canon. Při tisku z prohlížeče Google Chrome mi místo vytištěné strany vyjede jen čistý papír. Zkoušel jsem i tisk přes google cloud, ale nic nepomohlo. Z jiných aplikací to tiskne v pořádku.
Pomohl byste někdo prosím? Mám podezření, že to způsobila některá z posledních aktualizací systému, protože ještě ca. před měsícem to tisklo OK i z Chromu. Nebo za to možná může přímo google, nevím.
Díky moc za každou radu. Ondra

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: tisk z google chrome

Příspěvek od SteveJSF » 06 pro 2017 20:34

Zkus tisk do pdf a pokud bude v pořádku, tak to pdf pak pošli na tiskárnu. Řešení to zrovna není, ale fungovat by to mohlo a třeba to i trochu napoví.

bundash
Příspěvky: 2
Registrován: 06 pro 2017 19:31

Re: tisk z google chrome

Příspěvek od bundash » 07 pro 2017 14:41

Ahoj SteveJSF,

díky moc za radu. Máš pravdu, to funguje OK. To jsem již měl vyzkoušeno, jen jsem to zapomněl napsat. Prostě cokoliv jde přímo z Chromu, je špatně, resp. se nevytiskne. Safari třeba v tomto ohledu jede bez problémů. Jen jsem si do macka exportoval kdysi všechny záložky a nastavení z chromu z windows, tak proto používám ten Chrome. Je to i o zvyku, v práci mám jen pc s windows a zde je všude chrom. Asi jej budu muset na mackovi opustit. Ale ještě jednou díky.

Odpovědět