iCloud fotky zmizely (ne všechny, ale různě)

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
vetr.radim
Příspěvky: 2
Registrován: 05 lis 2018 00:45

iCloud fotky zmizely (ne všechny, ale různě)

Příspěvek od vetr.radim » 05 lis 2018 00:54

Dobrý den,

prosím o pomoc Vás, zkušené jablíčkáře. Pokusím se popsat problém co nejvíc detailně.
Mám iCloud 200 GB téměř plné. Teď se mi stalo, že se mi vymazaly některé fotky. Například, že na webu www.icloud.com najdu místo 350 fotek z Malajsie jen 34, když jsem fotil celý týden, tak se mi zobrazí fotky třeba jen z neděle a potom fotky až ze středy. A tímto stylem se mi redukovala celá knihovna. Mezi dny jsou pauzy třeba týden, někdy i měsíc a fotky prostě chybí i v mobilu i na iCloudu. A co je zajímavé, třeba před týdnem jsem fotky z Malajsie ještě viděl a nyní, když se pokusím je najít, tak nikde nejsou a já nedělal žádnou zálohu ani žádné další úkony. V telefonu i na iCloudu se mi ukazují mnou vytvořená alba (například Malajsie výběr, fotky z Instagramu, oslava narozenin .....atd), alba tam jsou, ale ukazují nula fotek. Přitom jak říkám, tak ty fotky jsem do těchto alb vkládal nedávno. Opravdu netuším, proč to takhle zlobí. Třeba poznámky se mi do iCloudu zazálohovaly všechny v pořádku.

Moc děkuji za odpověď a rady.

vetr.radim
Příspěvky: 2
Registrován: 05 lis 2018 00:45

Re: iCloud fotky zmizely (ne všechny, ale různě)

Příspěvek od vetr.radim » 05 lis 2018 09:04

Ještě dodám, že vím, co znamená Knihovna iCloudu a jsem si 100% jistý, že jsem žádné fotky nemazal a už vůbec ne stylem (týde fote vymazu, druhý týden nechám, pak vymažu 10 fotek a zase týden nechám...) A tohle vymazání se týká fotek z června, nové fotky se ukládaly v pořádku.

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4642
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: iCloud fotky zmizely (ne všechny, ale různě)

Příspěvek od ra3662 » 05 lis 2018 10:07

Myslím že to bylo zapříčiněno "téměř plným iCloudem".
Jen tak ze srandy, kolik zbývá místa?
Jinak kontaktoval bych podporu, problém vidím v tom že když tam bude více fotek než je velikost iCloudu tak to stejně nemají jak vrátit bo není kam.

Odpovědět