Externý HDD mi resetuje Mac.

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Skodis
Příspěvky: 1
Registrován: 22 led 2019 16:25

Externý HDD mi resetuje Mac.

Příspěvek od Skodis » 22 led 2019 16:43

Ahojte. Napíšem to zjednodušene.
Pri používaní Virtual DJ programu využívam dáta na externom HDD Maxtor 1T. Stáva sa mi, že počas prehrávania súborov - piesní z HDD mi tento HDD zresetuje laptop, tým pádom vypne hudbu a ja sa musím opäť prihlásiť na laptope. Používam Mac Retina early 2013. Kde môže byť problém? Ďakujem za rady.

DidaJI
Příspěvky: 60
Registrován: 29 kvě 2017 22:29

Re: Externý HDD mi resetuje Mac.

Příspěvek od DidaJI » 24 led 2019 15:13

Není možné, že má tvůj externí HDD větší odběr než dá jeden USB port v MacBooku? Některé disky měly rozdvojený USB kabel právě kvůli posílení napájení. Každopádně by při překročení povoleného odběru nemělo docházet k restartu, pouze by se disk odpojoval. Nemáš doma nějaký USB HUB s externím napájením? Jím by se to dalo vyloučit. Já mám kolikrát k MB připojený externí disk celý den, pracuji na něm s videem a žádně problémy jsem nepozoroval.

MichalJ
Příspěvky: 1053
Registrován: 31 črc 2012 14:16
Bydliště: Slezsko

Re: Externý HDD mi resetuje Mac.

Příspěvek od MichalJ » 24 led 2019 15:26

Co presne znamena "resetuje"? Rebootuje? Odhlasi? ...?

Odpovědět