MBP 2017 - Faily

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
telatko
Příspěvky: 1
Registrován: 02 úno 2019 12:22

MBP 2017 - Faily

Příspěvek od telatko » 02 úno 2019 12:31

Ahoj,

asi tři dny mám nový MBP 2017, předtím jsem jel DELL Precision. Co se mě na MBP líbí vypisovat nebudu, určitě to má spoustu svých plusů, ale trápí mě hlavně mínusy :D Zkusím jít pro přehlednost strukturovaně:

1. Je možné, že mě tento adaptér občas neutáhne dobíjení MBP ? Píše to zdroj napájení adaptér, ale baterie se nenabíjí..
https://i-tec.cz/produkt/c31dtpdhub3/
Mám strach, že když by to takto bylo i u dalšícho adaptéru, tak nemám volný port na nabíjení po připojení druhého monitoru.

2. App store - chci něco stáhnout, kolečko se pouze točí a nic. Stejně tak třeba u aktualizace Pages, točí se to do nekonečna. Online samozdřejmě jsem..

3. Připojím se na wifi, vše funguje. Přijdu za 2 hodiny, připojím se na wifi a následně wifi po minutě spadne, a musím jít restartovat router. Doma to řeším takto, na obchodní schůzce v kavárně to ale takto řešit nejde :D :D Hotspot z mobilu funguje, vše jede ok, druhý den ho vidím ve wifi sítích, ale nepřipojím se k němu.

Díky za odpovědi, nemám ve svém okolí nikoho s Macem, tak nemám kde brát informace :roll:

DidaJI
Příspěvky: 60
Registrován: 29 kvě 2017 22:29

Re: MBP 2017 - Faily

Příspěvek od DidaJI » 04 úno 2019 21:51

Ahoj:

Ad1 - Zkušenosti zrovna s tímto adaptérem nemám, zkoušel jsi dát nabíječku ve chvíli kdy nestíhá nabíjet na přímo do MBP? Já používám podobné adaptéry, ale nabíječku mám vždy strčenou napřímo a nikdy jsem s tím problém neměl.

Ad2 - Tak tohle je divné, jsi normálně přihlášený do svého účtu? Správně to musí fungovat tak, že jakmile klikneš na "získat" a poté na "instalovat", tak se ihned spustí instalace vybraného produktu. Instalaceaktualizací může chvilku trvat, ale rozhodně ne nijak dlouho a průběh je vidět.

Ad3 - Tak tohle je také divné, kdyby ti to dělalo pouze doma, tak bych ti poradil vyměnit router, ale takhle to vypadá na nějaký problém v MBP. Na hotspot v mobilu se připojuji několikrát denně a taky bez problémů. Nikdy se mi nestalo, že bych ho viděl a nešlo se na něj připojit.

Notebook je nový, nebo ho již někdo před tebou měl? Zkusil bych shodit systém a znovu ho čistě nainstalovat. Pokud to nepomůže, tak jedině servis. Toto co ti to dělá určitě není standardní chování.

Odpovědět