nový iPhone 8

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

godzilak
Příspěvky: 77
Registrován: 18 úno 2018 17:54

Re: nový iPhone 8

Příspěvek od godzilak » 22 úno 2019 11:10

To jsou všechno hrozne teoreticky věci... to je jako ze mě přejede auto na přechodu a nebo ze do mě uhodi blesk... pokud se paranoidně bojíte každé kraviny, klidne zabezpečujte, mnohonásobně všechno, dle své libosti.
Já z těchto teoretických záležitosti strach opravdu nemám... stát se to muže, ale moc tomu nevěřím....
ale je to beztak jedno, vypnout to nejde, ani tady ani jinde, takže se s tím musím smířit, ale to je prostě tak strašně otravny (nejenom v iOS)... prostě ten trend dnešní doby “bezpečnost vždy a za každou cenu” jde mimo mě, radši bych svobodný svět podle sebe než tyhle věcně zákazy, příkazy, nařízení, podmínky k užívání, atd...

Asi bych to tu zamknul. Nějak se ta diskuze zase zvrhla 😀
iPhone 6 plus 16GB
iPhone 6S plus 64GB
iPhone 7 128GB

adbernau
Příspěvky: 33
Registrován: 01 lis 2017 10:36

Re: nový iPhone 8

Příspěvek od adbernau » 25 úno 2019 12:54

Já jako zaměstnavatel zjistit že máte vypnuté u pracovního zařízení zabezpečení, tak už jste nezaměstnaný.
MBP 2014, iPhone 5s,iPhone 7, AW3

godzilak
Příspěvky: 77
Registrován: 18 úno 2018 17:54

Re: nový iPhone 8

Příspěvek od godzilak » 26 úno 2019 03:50

Tak firemní a soukromý je trochu něco jiného ... I když já radši používám k pracovním věcem telefon svůj 😊
iPhone 6 plus 16GB
iPhone 6S plus 64GB
iPhone 7 128GB

jmk
Příspěvky: 7
Registrován: 12 úno 2019 20:03

Re: nový iPhone 8

Příspěvek od jmk » 28 úno 2019 17:28

Pomalu se szivam s iPhone i když je to boj. Vaše rady hodně pomohlI. Samozřejmě jsem si něco načetl a myslím že dost. Ale jedna věc mi pořád dost vadí. Trávím dost času cestou v metru a píší SMS. Bohužel když nejsem na signálu tak se SMS nezařadi do fronty k odeslání ale rovnou to hodí chybu. Existuje lepší appka než Messager ? Která podobné jako na androidu odešle SMS když se obnoví signál?

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: nový iPhone 8

Příspěvek od Mironet » 28 úno 2019 18:19

Na sms určitě ne, to jde jen přes nativní aplikaci. Ale myslím si teda, že přesně tak to funguje,když dojde k chybě, telefon zkouší sám na pozadí odeslat zprávu znovu.

jmk
Příspěvky: 7
Registrován: 12 úno 2019 20:03

Re: nový iPhone 8

Příspěvek od jmk » 02 bře 2019 19:38

Právě, že to tak nefunguje. Vyhodí chybu a tím je hotovo. Žádné opětovné odesílání na pozadí nezkouší.

Odpovědět