Iphone / Apple watch - zblaznil se kalendar

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Niethalf
Příspěvky: 387
Registrován: 04 kvě 2014 09:40

Iphone / Apple watch - zblaznil se kalendar

Příspěvek od Niethalf » 29 dub 2019 09:56

Přeji dobrý den,

dovolím si Vás poprosit o radu v jedné věci, která mi ted dělá pracovně velký problém.

Používám Iphone v kombinaci s Apple Watch posledni radou. Byla to super kombinace, hodinky mi delaj sekretarku...

Ale od minuleho tydne zacalo rust oznameni o schuzkach a nasobit se pocet schuzek. Priklad. Dnes v 13:00 - 14:00 mam jednani. Dam schuzku do kalendare.

A pak to zacne:

Do hodinek mi porad chodi nove a nove oznameni. Ted kdyz se tam podivam, tak mam 78 udalosti na 13:00 hodin. Toto cislo porad narusta ted tam bylo 82 udalosti. Kdyz rozklidnu ical tak tam mam 4 schuzky.

Dta jsou na Exchange serveru, ale ten chodi dobre. Protoze kdyz se podivam na Ipad, nebo do MACu tak tam vidim jenom jednu schuzku, tak jak to ma vypadat.

Jenom ten IP s hodinkama blbne. Ted sem ho musel vypnout, protoze mi tu jenom posial nove a nove oznameni. Takze pracovne uz je to nepouzitelne.


Co s Tim prosim udelat? Tovarni nastaveni a potom cele znovu pridavat? Nechci si hrat tyden se zalohama, potrebuji to vyresit a pracovat.

Moc Vam dekuji za Vas cas a preji prijemny zbytek dne.
iMac 21.5-inch, Late 2013 + Magic Trackpad
taška Thule Stravan Deluxe Attache - všechno od Apple v ní nosím
iPad mini + LifeProof pouzdro
iPad mini 4 + diar pozdro
iPhone 6
iPhone 5SE
iPhone 5c
iPod nano
Apple TV
AirPort Express

cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Iphone / Apple watch - zblaznil se kalendar

Příspěvek od cinges » 29 dub 2019 10:54

je to totalne dojebane a neda sa to nijak normalne opravit..Nepomoholo odobratie kalendara, zmena zobrazovania, ani nic podobne.. Mne to robilo tiez, hodinky som komplet cele vymazal a zresetoval a nastavil ich ako nove hodinky a potom to bolo ok.
-teda, blbli mi len hodinky, 22 krat udalost na 9viatu rano.. na iphone to bolo ok
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Odpovědět