Odstranění yahoo search ze Safari (Mac)

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Janci
Příspěvky: 1
Registrován: 05 pro 2016 21:09

Odstranění yahoo search ze Safari (Mac)

Příspěvek od Janci » 03 kvě 2019 21:29

Zdravím.
Může mi někdo prosím poradit jak mám odstranit yahoo search ze Safari? Pravděpodobně po nainstalování hry přes Blizzard Battle.net se mi do Macu nainstaloval nějaký program, který mi přenastavil nastavení Safari. Nyní se po spuštění Safari automaticky spouští Yahoo search (tedy přesměrování na search.yahoo.com) a nikoliv rozhraní Google, které jsem měl nastaveno původně. Už jsem vyzkoušel všechny možné změny v nastavení Safari a dále některé postupy dostupné na netu (např. https://odstranitvirus.cz/presmerovani- ... yahoo-com/) nicméně bez úspěchu.

Prosím nevi někdo jak na to?

Děkuji za odpověď.

Janci

Luxury_Meg
Příspěvky: 1
Registrován: 01 čer 2019 17:33

Re: Odstranění yahoo search ze Safari (Mac)

Příspěvek od Luxury_Meg » 01 čer 2019 17:37

Ahoj, taky jsem s tím měla na macu problém a dnes se mi to podařilo. Zkus to taky zda ti tohle pomůže...
1. Otevřít Safari -> 2. Předvolby -> 3. Hledat -> 4. Spravovat stránky -> 5. a tam odstranit yahoo search

Od té doby mám klid ;) Tak to zkus a dej vědět zda ti to pomohlo ... :)

okubis
Příspěvky: 29
Registrován: 04 kvě 2015 15:27
Bydliště: Přerov

Re: Odstranění yahoo search ze Safari (Mac)

Příspěvek od okubis » 01 čer 2019 18:13

Ahoj.. mám ten samý problém.. nepomohlo.. ani v nabídce nebyl .. smazal jsem vše a stejně se to chová pořád stejně ..
Macbook pro 13,3 retina ( late 2014 )
iPad AIR2, 16gb
iPhone 7, 128gb
iPhone 4, 8gb

Odpovědět