Rychle vybíjení Macbooku

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
michalljanik
Příspěvky: 8
Registrován: 09 led 2019 16:41

Rychle vybíjení Macbooku

Příspěvek od michalljanik » 08 kvě 2019 12:06

Zdravím, mám MB Pro 13" 2016 s touch barem, nainstalován nejnovější OS, baterie má 95 cyklů a rapidně se mi mac vybíjí. Když ho nabiju na 100%, odpojím a na druhý den otevřu, tak má někdy i pod 90% (PowerNap mám vypnutý). Kdyby to bylo jen to tak bych to nějak rozdýchal, jenže se mi mac rychle vybíjí i za normálního používání. I když jenom surfuji po netu tak proncenta klesají každou minuty a celkem rychle se zahřeje. Zkoušel jsem SMC reset a už nevím co s tím. Byl bych rád kdyby mi s tím tady někdo pomohl.

Děkuji za odpověď.

vztekloun
Příspěvky: 91
Registrován: 29 lis 2018 19:51

Re: Rychle vybíjení Macbooku

Příspěvek od vztekloun » 08 kvě 2019 21:58

viz můj poslední příspěvek v tomto vlákně: viewtopic.php?f=18&t=31000&p=172079#p172079
počítám, že by měla jedna z variant fungovat i u tebe

michalljanik
Příspěvky: 8
Registrován: 09 led 2019 16:41

Re: Rychle vybíjení Macbooku

Příspěvek od michalljanik » 09 kvě 2019 07:27

Děkuji za reakci, vyzkouším, ale jak sem zmiňoval to vybíjení kdy se ztratí pár procent, když je mac zavřený mi zas až tak nevadí. Potřeboval bych spíše vyřešit to rychlé vybíjení při používání (např. včera jsem odpojoval mac v 19:00 kdy měl 100% a okolo 22:00 sem byl na nějakých 30% baterie při normální kancelářské práci jako je mail, word, internet, apod...). S macem se sotva dostanu na nějaké 4h používání, ale stav baterie mi to ukazuje normální a počet cyklů mám jen 96. Nevím jestli to jde nějak vyřešit nebo se mám obrátit přímo na Apple.

555corey666
Příspěvky: 2
Registrován: 14 bře 2020 10:24

Re: Rychle vybíjení Macbooku

Příspěvek od 555corey666 » 14 bře 2020 10:41

Ahoj, vyřešil někdo nakonec ten problém se strašně rychlým vybíjením jeho Macu, když na něm děláte klasické kancelářské věci a prohlížíte web? Procenta ubývají rychle v řádu minut a je to celkem hrůza, že se člověk max dostane na třeba 2,5 hodiny výdrže. Výtačí mě teda vůbec tento problém řešit, nemám počítač od toho, abych se na něj díval a ještě se staral o baterku. Bohužel ale musím, zlatý iPad :) Mám MacBook Pro 2017, 180 cyklů.

Odpovědět