Koľko zariadeni môže byť v Apple Music?

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Richard_P
Příspěvky: 19
Registrován: 10 dub 2018 17:34
Bydliště: Žilina

Koľko zariadeni môže byť v Apple Music?

Příspěvek od Richard_P » 13 črc 2019 20:09

Zdravím. Mám 5 zariadení, všetky použivam aj na prehravanie hudby v AM. Rozmýšľam ešte nad jedným, ale Apple podporuje len 5 prihlasených zariadeni. Čo sa stane, ak si prihlasim šieste? Odhlási sa posledné a 90 dní to nebudem môcť prehodiť?
Zdá sa mi to blbé a Apple tým vlastne odrádza ľudí od kupovania ich výrobkov.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Koľko zariadeni môže byť v Apple Music?

Příspěvek od Mironet » 14 črc 2019 09:25

Nepletete si to s uživateli v rodinném sdílení? Mám 2x Apple TV, MacBook, 2x Mac mini, iPad a iPhone, to je sedm zařízení a na všech mi Apple Music jede. Podle mě žádný limit na zařízení není, pokud jsou všechny pod stejným ID.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Koľko zariadeni môže byť v Apple Music?

Příspěvek od Jirka_S » 14 črc 2019 11:02

Sic jsem abonentem Spotify, ale když už něco píšu, tak bych si to nejdřív ověřil. A když teda kouknu na https://www.apple.com/cz/apple-music/, tak tam vidím "přístup ze všech tvých zařízení". Kde je prosím problém?

Richard_P
Příspěvky: 19
Registrován: 10 dub 2018 17:34
Bydliště: Žilina

Re: Koľko zariadeni môže byť v Apple Music?

Příspěvek od Richard_P » 14 črc 2019 12:32

Zdravím.
Ďakujem za odpoveď.
Pozrel som si účet ešte raz a zrejme ma poplietlo, že mám práve 5 zariadení.
Samozrejme, rodinné zdieľanie je niečo iné :-) Len mi nešlo do hlavy, že by to Apple obmedzovalo na 5 kusov.
Přílohy
Zariadenia2.jpg
Zariadenia.jpg

Odpovědět