Photoshop, Bridge a Lightroom samy mění barvy

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
jdvorak
Příspěvky: 2
Registrován: 12 srp 2019 14:38

Photoshop, Bridge a Lightroom samy mění barvy

Příspěvek od jdvorak » 12 srp 2019 14:40

Dobrý den, prosím o radu.
Přešel jsem z PC na MAC, pořídil jsem si Macbook Pro 2017 Touch bar. Nainstaloval jsem veškerý software který používám k práci včetně PS, Lightroom, Bridge atd... Přechod mi zabral nějaký čas, tak honem na zakázky, ale co to, ve všech programech od Adobe přeskakují samovolně barvy. Skusil jsem snad všechno možné, ale nic nepomohlo. Otevřu snímek v PS v malém okně, oknem trochu pohnu po ploše a barvy se najednou změní na sytější. Párkrát pohnu oknem a zase se změní zpět.... Zjistil jsem, že když začnu upravovat a fotografie najednou změní barvy, pomůže třeba otevřít v PS panel úpravy - nastavení barev....a barvy se najednou samy vrátí zpět (na chvíly). Mac je aktualizovaný. Nesetkal jste se s tím někdo? Nevíte prosím, kde by mohl být problém?

jdvorak
Příspěvky: 2
Registrován: 12 srp 2019 14:38

Re: Photoshop, Bridge a Lightroom samy mění barvy

Příspěvek od jdvorak » 12 srp 2019 15:22

To jsem se těšil, jak mi nový stroj ulehčí práci
Pokusil jsem se to natočit: https://youtu.be/fupEaC36SOg

Odpovědět