Čištění Airpods

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Uživatelský avatar
iGhost
Příspěvky: 157
Registrován: 10 zář 2014 22:19

Čištění Airpods

Příspěvek od iGhost » 22 srp 2019 12:32

Ahoj všem. Prosíme o radu zkušené. Mám Airpods a jsem velmi spokojen. Po prvé se mi stalo, že jsem začal špatně rozumět a hráli slabě, vyčistil jsem je, což dělám často, ale nepomohlo, tak jsem je dal na reklamaci, protože jsem myslel, že je něco špatně. Byli mi vráceny s tím, že jsou v pořádku, prý chtěli jen pořádně vyčistit a zase fungovali jak mají. Nyní mám to samé, opět přes pravé které používám na volání často není rozumět a hrají slabě bez basů, takže to bude zase stejné. Vyčistil jsem je, ale nic nepomáhá. Jakým způsobem je čistíte vy, používám ušní vatu na špejli apod, ale ten maz z toho nesundám a bojím se abych něco nepokazil. Děkuji všem.
Apple Macbook Air 13 8GB Ram 128GB Flash
Apple iPad Mini 4 64 GB + Cellular Silber
Apple iPhone 7 32 GB Black iOS 11.2
Apple TV 32GB 2015
Apple Watch Nike Series 3

martas38
Příspěvky: 40
Registrován: 03 srp 2019 00:23

Re: Čištění Airpods

Příspěvek od martas38 » 22 srp 2019 21:30

Namoč tu vatu do propanolu.

Odpovědět