Ambulantní software pro MacOS

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
jimmik
Příspěvky: 2
Registrován: 26 zář 2019 08:04

Ambulantní software pro MacOS

Příspěvek od jimmik » 26 zář 2019 10:24

Dobrý den
Chtěl bych přejít na počítačové vybavení od Apple,ale nedaří se mi najít ambulantní software pro MacOS k provozu ambulance lékaře. Jedná se mi o agendu v ambulanci, plánování kontrol pacientů, propojení se systémy zdravotních pojišťoven k vykazování péče, propojení se sonografickým přístrojem, EKG a podobně...
Už mě nebaví neustálé aktualizace windows, kdy MS zaktualizuje systém a mě uložená nastavení přestanou fungovat a místo starosti o pacienty musím vymýšlet jak opravit systém aby fungoval...
Jestli je mezi účastníky fóra nějaký lékař, který má s podobným přechodem zkušenosti, rád uvítám jakékoliv informace.
Předem děkuji
jimmik

Odpovědět