MacPRO nefunguje ZVUK

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Lukas1442
Příspěvky: 1
Registrován: 16 říj 2019 11:35

MacPRO nefunguje ZVUK

Příspěvek od Lukas1442 » 16 říj 2019 11:53

Dobrý den,

mám starší Macbook PRO (2015).
Slyšel jsem drobné zapraskání a ikonka reproduktoru zašedla. Hledal jsem narychlo po internetu, nakonec pomohl jednoduchý restart a zvuk opět šel, po chvíli to samé - zapraskání a zašedlá ikona reproduktoru, další restarty už nepomohli.

Klávesy F11 a F12 nemají vliv. V nastavení zmizela možnost volby interních reproduktorů. Videa na Youtube běží normálně, videa ve fotkách mi to ale nepřehraje (vyhazuje chybovou hlášku), přitom miniatura se po najetí myší spustí (jakžtakž - někdy 3 vteřiny někdy 8-12). V iTunes při puštění písničky je klasicky spuštěno play a drží, nicméně vteřinová lišta samotné písničky se neposouvá. Zapojení sluchátek nemá vliv na nic, zvuk nejde ani do nich (nejspíš je počítač ani neregistruje). Doinstalování posledních aktualizací na nejnovější software a tak dále problém nevyřešilo.

Hledal jsem dlouze na internetu, ale nenašel jsem řešení které by mi pomohlo nebo dalo odpověď na to co s tím je, doufám, že mi tady někdo zkušenejší poradí s tím, jak se zařídit dále. Moc děkuji za jakékoli rady, hezký den.

Odpovědět