Tovární nastavení MacBook Pro A1286

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
pepajsv
Příspěvky: 1
Registrován: 07 lis 2019 19:50

Tovární nastavení MacBook Pro A1286

Příspěvek od pepajsv » 07 lis 2019 20:03

Zdravím, mam průšvih. Vytahá jsem svůj starý Mac Book který jsem si chtěl dát do továru. Měl nafouklou baterii tu jsem vytáhnu a vyhodil. Mac jede tedy napájený ze sítě. Pote jsem při startu držel cmd + R kde jsem se dostal do utility mac os ve kterém jsem smazal všechny data z disku. Pote jsem chtěl nainstalovat znovu mac OS ale při pokračovat vyskočí tabulka Zotavovací server nelze kontaktovat. Nebyl jsem připojený k internetu chtěl jsem se připojit k wifi kterou jsem zapl, ale neobjevujou se mi připojení. Zapojil jsem Mac přez kabel a připojení taky nefunguje.
Nějaké rady jak mam postupovat? ... k notebooku už nemam žadne papíry, CD, krabice jen prostě Mac book a zdroj....
Jedna se o starší kousek A1286
Joo a ještě probíhal internet recovery system a tam jsem se přez wifi připojil staháno se to v pohodě.

Děkuji

Odpovědět