MasOS - zvuk

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roclinka
Příspěvky: 106
Registrován: 14 říj 2018 15:39

MasOS - zvuk

Příspěvek od Roclinka » 05 led 2020 06:23

Poprosil bych o radu s jednou věcí která mi docela dost vadí.
Dám příklad. Koukám se na video a začne mi zvonit iPhone. Jenomže mi zvoní i iMac. Což by nevadilo ale zvoní tak hlasitě jak mám zrovna hlasitě třeba to video na YouTube v Safari. Je to dost nepříjemné a kolikrát se i leknu.
Jde nějak nastavit třeba nějakou aplikací zvlášť hlasitost zvuku pro různé aplikace?

Děkuji.
 iPhone 11 Pro
 iMac 5K - 27'' 5K
 iPhone 13 Pro
 Apple Watch 4
 iMac 24 M1
 Apple Watch 7
 iPhone 15 Pro
 Apple Studi M1 Max
 Apple Studio Display
 iPad Pro M2

dandas
Příspěvky: 41
Registrován: 16 zář 2013 10:23
Kontaktovat uživatele:

Re: MasOS - zvuk

Příspěvek od dandas » 06 led 2020 09:03

Zkuste aplikaci Sound Control https://staticz.com/soundcontrol/. Podle stránek je podporován i macOS Catalina, takže by to mohlo stát za zkoušku.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: MasOS - zvuk

Příspěvek od rony » 06 led 2020 12:21

alebo ak nepotrebujete proste vyradte Mac z moznosti prijimat hovory z iphone.

dokonca to ide i selektivne, napr ked vam volaju na t.c. tak bude zvonit len iphone
ale ak bude hovor na mailovu adresu resp konkretnu mailovu adresu, tak bude zvonit mac.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
Roclinka
Příspěvky: 106
Registrován: 14 říj 2018 15:39

Re: MasOS - zvuk

Příspěvek od Roclinka » 06 led 2020 17:05

Tak jsem nainstaloval tu aplikaci Sound Control ale je to zkušební verze ktera umí jen 3 aplikace ale facetime mezi nima není. Az po zaplaceni umí vic. Tak jsem na další radu ve FaceTime odpojil přijímaní hovoru z iPhone a mam klid. Je fakt že to není to co jsem chtěl ale pořád lepší než aby mi iMac hulákal pokaždé co mi někdo zavolá. I tak dekuji.
 iPhone 11 Pro
 iMac 5K - 27'' 5K
 iPhone 13 Pro
 Apple Watch 4
 iMac 24 M1
 Apple Watch 7
 iPhone 15 Pro
 Apple Studi M1 Max
 Apple Studio Display
 iPad Pro M2

Odpovědět