sdílená alba a jejich synchronizace macOS Catalina x iPhone Xs

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
batthead
Příspěvky: 2
Registrován: 11 led 2020 09:57

sdílená alba a jejich synchronizace macOS Catalina x iPhone Xs

Příspěvek od batthead » 11 led 2020 10:05

Dobrý den, měl bych dotaz na který jsem zatím nikde nenašel odpověď.
Sdílená alba na Macu a iPhonů se mi přestali synchronizovat. Běžně jsem vytvořil sdílené album a ukázalo se mi i na iPhonu a fungovalo to samozřejmě i naopak. nyní když vytvořím sdílené album na Macu, tak už ho na iPhonu nevidím. dokonce ani když pozvu odběratele tak jim z Macu nepřijde žádná pozvánka. Na iPhonu toto funguje.
Tušíte někdo kde by mohl být problém? dík za radu
Petr

hezko
Příspěvky: 3
Registrován: 20 říj 2018 18:08

Re: sdílená alba a jejich synchronizace macOS Catalina x iPhone Xs

Příspěvek od hezko » 11 led 2020 22:09

Prepáč za offtopic, nechcem zbytočne zakladať novú tému, ale chcem sa spýtať, viem nazdielať už vytvorený album ? Alebo ale chcem zdielať celý album, musím ho ešte raz vytvoriť, pomenovať a určiť fotky, ktoré tam chcem ? Ďakujem

batthead
Příspěvky: 2
Registrován: 11 led 2020 09:57

Re: sdílená alba a jejich synchronizace macOS Catalina x iPhone Xs

Příspěvek od batthead » 12 led 2020 19:51

Přesně tak, musíš vytvořit nové sdílené album a přidat tam fotky, které chceš sdílet. Z klasické album ( pouze tvé) nejde překlopit do sdíleného.

Honzajs
Příspěvky: 302
Registrován: 27 úno 2015 06:08
Bydliště: Praha

Re: sdílená alba a jejich synchronizace macOS Catalina x iPhone Xs

Příspěvek od Honzajs » 14 led 2020 10:20

Za takovéhle odstřelení původního dotazu bych bez pardonu dával BAN. Je to neslušné jak k zakladateli vlákna, tak k ostatním, kteří (na doporučení moderátorů) před položením dotazu použijí fci Hledání, ale ta utopený dotaz v ukradeném vlákně nenajde vůbec nebo až po sofistikovanějším hledání.
iPhone 15 Pro Max 512GB Blue
MacBook Air M2 15" Blue
AWatch Ultra2
Airpods Pro

Odpovědět