Problém s odesláním souborů z Macu na iCloud

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
MartinBart
Příspěvky: 2
Registrován: 21 led 2020 10:45

Problém s odesláním souborů z Macu na iCloud

Příspěvek od MartinBart » 21 led 2020 10:48

Dobrý den,
mám problém s odesíláním souborů na iCloud. Využívám MacBook Pro, iPhone, iPad.
IPhone, IPad jsou OK. Problém je u odesílání souborů z Macu. Od jisté doby Mac neodesílá soubory na iCloud. Pokud uložím soubor na iCloud, tak do Macu se stáhne, naopak nikoliv. Všechny aktualizace OK. Na všech zařízením vč.iCloudu je dostatek místa.
Předem děkuji za tip jak problém vyřešit.

Gwaihir
Příspěvky: 499
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: Problém s odesláním souborů z Macu na iCloud

Příspěvek od Gwaihir » 21 led 2020 15:19

https://support.apple.com/cs-cz/HT204025

Ale to asi úplně nepomůže, mě to jede i na windowsech. Proč to funguje jen jednosměrně je otázka.

MartinBart
Příspěvky: 2
Registrován: 21 led 2020 10:45

Re: Problém s odesláním souborů z Macu na iCloud

Příspěvek od MartinBart » 21 led 2020 16:07

Děkuji za tip. Nastaveno to mám všechno stejně.
Vše fungovalo zcela bez problémů nějakou dobu - cca 3 měsíce, potom se objevil tento problém.
Když soubory nahraju na iCloud drive ručně, k přenosu na Mac dojde skoro okamžitě. Naopak však nikoliv.

Zbynek99
Příspěvky: 1
Registrován: 30 srp 2020 16:43

Re: Problém s odesláním souborů z Macu na iCloud

Příspěvek od Zbynek99 » 30 srp 2020 16:45

Dobrý den Martine, chtěl bych se zeptat, jak jste vyřešil problém s neodesíláním dat na iCloud? Já používám iMac a bohužel mám stejný problém...Prosím o radu. Děkuji, Zbynek

Odpovědět