Nepřipojí se AirPody k MacBook Air

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
LayDee
Příspěvky: 19
Registrován: 20 srp 2019 19:40

Nepřipojí se AirPody k MacBook Air

Příspěvek od LayDee » 22 led 2020 20:14

Ahoj,

mám Airpody první generace, který jsem vyreklamoval, nabíjecí krabičku mi nechali a dostal jsem nová sluchátka. S iPhone fungují dobře, jsou napárované a připojí se bez problému. Ovšem, když se chci připojit k MacBook Air, nastává problém. Po vložení sluchátek do uší se ozve zvuk pro připojení, ale nepřipojí se, jen se točí kolečko, že se připojují.


Máte někdo nějaký nápad, jak tuto chybu napravit?

PS: Sluchátka jsem podle návodu Applu ignoroval a zkoušel připojit znovu, to se povedlo pouze u iPhone, ne u MacBook Air.

Honzajs
Příspěvky: 302
Registrován: 27 úno 2015 06:08
Bydliště: Praha

Re: Nepřipojí se AirPody k MacBook Air

Příspěvek od Honzajs » 25 led 2020 10:26

To mi dělalo taky, pomohlo toto:

How to Factory Reset AirPods
Put your AirPods in their case—keep the lid open.
Hold the button on the back, as shown above, for three to five seconds until the amber light blinks three times.
Close the lid.
On your iPhone, go to Settings > Bluetooth > AirPods and Forget This Device, as shown below.
iPhone 15 Pro Max 512GB Blue
MacBook Air M2 15" Blue
AWatch Ultra2
Airpods Pro

Odpovědět