Acrobat - hláška

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
vladimirpick
Příspěvky: 271
Registrován: 11 zář 2013 16:45

Acrobat - hláška

Příspěvek od vladimirpick » 24 led 2020 06:31

Po ukončení aplikace Acrobat Reader DC se objevuje hláška (viz obrázek). Poslal jsem společnosti Apple, nic se neděje.
Aplikaci jsem migroval ze starého počítače, kde netropila potíže; na novém jsem ji zkkusil aktualizovat, Adobe tvrdí, že je aktuální. I odinstaloval jsem ji a nainstaloval znovu - bez pokroku.
Víc asi dělat nelze, že? Nebo?
Dík
Vladimír
Přílohy
hláška.png
Vladimír
MacBook Air 2019, Sonoma 14.2,
128 GB, 8 GB
iPhone 12 mini, iOS 17.2 64 GB

Uživatelský avatar
mikijoy
Příspěvky: 208
Registrován: 27 zář 2012 07:47

Re: Acrobat - hláška

Příspěvek od mikijoy » 24 led 2020 12:46

Zkuste se podívat, jestli máte aktuální verzi, viz:
https://www.adobe.com/devnet-docs/acrob ... index.html

Jinak zkusit prohledat přímo fóra Adobe pro konkrétní verzi Adobe Readeru a verze MacOS.

Začátkem týdne jsem řešil opakované pády "velkého" Acrobatu X (CS6) a na fórech jsem našel ruční update z FTP serveru přímo od Adobe a problém to vyřešilo.
... even the very wise cannot see all ends

vladimirpick
Příspěvky: 271
Registrován: 11 zář 2013 16:45

Re: Acrobat - hláška

Příspěvek od vladimirpick » 24 led 2020 14:31

Díky za radu.
Jak jsem psal, přeinstalace nepomohla. Na původním Kapitánu ve starém MB byla dokonce vyšší, než uváděl web Adobe.
Zmíněný Synchronizer se spouštěl při startu, kdy se také objevovala hláška. I zrušil jsem jeho spouštění a pomalu se smiřuji s tím, že holt budu odklepávat. Mimochodem - když dám v původním MB vyhledat Synchronizer, nic nenajde...
V.
Vladimír
MacBook Air 2019, Sonoma 14.2,
128 GB, 8 GB
iPhone 12 mini, iOS 17.2 64 GB

vladimirpick
Příspěvky: 271
Registrován: 11 zář 2013 16:45

Re: Acrobat - hláška

Příspěvek od vladimirpick » 24 led 2020 18:33

Tak ještě drobnost: V balíčku Acrobat Reader DC jsem se dostal do adresáře Content a v něm narazil na zmíněný Synchronizer.
Poklepal jsem na něj a otevřel se mi Terminal, z něhož nejsem ani trochu moudrý.
Zdravím
V.
Přílohy
terminál.png
balíček Acrobat.png
Vladimír
MacBook Air 2019, Sonoma 14.2,
128 GB, 8 GB
iPhone 12 mini, iOS 17.2 64 GB

Odpovědět