Jednoduchá appka pro Apple pencil - kreslení, velké plátno

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Jirik78
Příspěvky: 23
Registrován: 19 bře 2019 18:11

Jednoduchá appka pro Apple pencil - kreslení, velké plátno

Příspěvek od Jirik78 » 23 čer 2020 14:15

Nazdar,
hledám jednoduchou aplikaci, která mi umožní kreslit na velké plátno - prostě načmárat poznámky jednoduše, ale do velkého prostoru.

Nepotřebuji žádné speciální nástroje, stačí nějaká tužka+guma ...

Vyzkoušel jsem toho více, ale nenašel ideální např.
Paper - je fajn, jednoduchý a vyhovuje, ale kreslím max na A5 :-(
Onenote - čmárám poznámky, ale spíše psaný text - na kreslení to není nejvhodnější - hlavně to pak zpomaluje celý onenote na PC
-navíc hledám spíše něco "kreslícího"
Lignea Sketch - perfektní, ale zase malé pláno :-(
Concepts - velké plátno (ok), ale ovládání komplikované ...
microsoft whiteboard - zajímavé, není tam ale tužka a tím pádem je čmárání horší
Thoughts - placené, takže jsem nezkoušel
Nebo - dík za námět - odzkoušeno, ale hodí se spíše jen na rychlé drobné poznámky, není moc na kreslení něčeho většího

Díky
Naposledy upravil(a) Jirik78 dne 24 čer 2020 22:07, celkem upraveno 1 x.

lipon
Příspěvky: 1619
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Jednoduchá appka pro Apple pencil - kreslení, velké plátno

Příspěvek od lipon » 24 čer 2020 12:57

mrkni ještě na Nebo
je sice určená primárně na poznámky, ale kreslit se v tom dá taky, detaily ohledně kreslení jsem nezkoumal, nevyužívám to, kromě jednoduchých diagramů

Uživatelský avatar
Korwin
Příspěvky: 218
Registrován: 10 dub 2012 17:41
Bydliště: Praha 4

Re: Jednoduchá appka pro Apple pencil - kreslení, velké plátno

Příspěvek od Korwin » 24 čer 2020 22:01

Tayasui Sketches nebo Autodesk SketchBook - obě umožňují nastavit velikost plátna.
iPhone13pro_MAX: 128GB_16.1 iPadPRO 11: 256GB_GSM iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM AirPods_pro
MacBook Pro 15"Retina: Late2013 16GB RAM, 512GB SSD MacPRO: Late2013 16GB RAM, 2T SSD

Jirik78
Příspěvky: 23
Registrován: 19 bře 2019 18:11

Re: Jednoduchá appka pro Apple pencil - kreslení, velké plátno

Příspěvek od Jirik78 » 25 čer 2020 21:28

Korwin píše:
24 čer 2020 22:01
Tayasui Sketches nebo Autodesk SketchBook - obě umožňují nastavit velikost plátna.
Díky.
Autodesk SketchBook - ten mně ohromil, naprosto skvělý kreslící nástroj.
Bohužel - jde o to, že jsem byť jsem si zvětšil plátno a začal kreslit, nakonec jsem se dostal k okraji a nemohl pokračovat dál.
Chci rozvíjet nějaký motiv, a dále dokreslovat nějaké doprovodné motivy, malůvky - a tam mně ohraničené pláno limituje.

Odpovědět