Homepod chyba 301309

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Risix111
Příspěvky: 2
Registrován: 09 srp 2020 21:32

Homepod chyba 301309

Příspěvek od Risix111 » 09 srp 2020 22:05

Dobrý den, před cca 2 měsíci jsem si koupil homepod a přihlášení a aktivace proběhla na první pokus.
Minulý týden jsem půjčil na vyzkoušení homepod kamarádovi, který chtěl vyzkoušet 2 na stereo. Výsledek super, tak jsem se rozhodl koupit druhý. Dnes jsem oba přivezl, resetoval a chtěl připojit po x hodinách a pokusech mi homepod hlásí chybu 301309 má to být nějaké potíže se sítí, je pravda, že poskytovatel mi měnil Wi-Fi přijímací anténu na kterou homepod fungoval, ale už byl nastavený.
Teď se prostě nedokáže připojit . Byl bych vděčný za radu jestli nemám třeba říci poskytovateli internetu o nějaké nastavení apod.

Děkuji

P.S. původní homepod jsem po prvních pokusech vymazal z knihovny zařízení a vše resetoval, nejde připojit ani ten nový. Kamarád také neměl s připojením mého homepodu žádný problém ...

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Homepod chyba 301309

Příspěvek od SharkeeCZ » 10 srp 2020 07:52

1. Reset your homepod

2. Turn off your home wifi network

3. Rename your personal hotspot/tethering SSID and Password exactly the same as your home wifi network

4. Connect your homepod to your personal hotspot/tethering (try to avoid enable personal request first, you can turn it on later)

5. If the homepod successfully connected to your personal hotspot/tethering, you can turn off your personal hotspot/tethering, then turn on your home wifi and wait for siri to reconnect (try to say "hey siri').
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Risix111
Příspěvky: 2
Registrován: 09 srp 2020 21:32

Re: Homepod chyba 301309

Příspěvek od Risix111 » 10 srp 2020 08:13

To už jsem také zkoušel homepod se k hospotu nepřihlásí .

Odpovědět