Apple Pay. Wallet.

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Honzanek
Příspěvky: 5
Registrován: 17 srp 2020 22:42

Apple Pay. Wallet.

Příspěvek od Honzanek » 23 srp 2020 13:24

Zdravím. Mám problém když chci přidat do Apple Pay //walet// platební kartu tak se ukáže tato hláška. Byla tam registrovaná nějaký čas a pak jsem ji smazal protože začala při autorizaci vyskakovat tato hláška.
20133866-0197-4BE5-9DD2-0E3A9885EB51.jpeg
Karta není na žádném jiném zařízení a je vedena pouze na IPhonu. Tento stav je již 5 dni. Volal jsem do banky a z jejich pohledu tam není žádný problém. Volal jsem několikrát na Apple podporu a z jejich pohledu tam není žádný problém.
Resetoval jsem několikrát telefon a zkusil jestli to pomůže. Nic!

Je zajímavé že karta není již nikde na Apple id nebo v telefonu a když chci ve walletu přidat kartu tak ji to pořád nabízí. To je zvláštní. Myslím že tam je ten problém. Z pohledu walletu je tam pořad i když není v Apple id nebo jinde. Proto jsem udělal kompletní reset telefonu a stejně se tam zase ukázala. Zrušil jsem v nastavení veškeré zálohy telefonu!! Nechápu.

Prosím o pomoc :)
Moc ;)
Díky, H

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Apple Pay. Wallet.

Příspěvek od lipon » 23 srp 2020 19:54

zkuste změnit zemi/lokaci třeba na UK a pak zase zpět

Honzanek
Příspěvky: 5
Registrován: 17 srp 2020 22:42

Re: Apple Pay. Wallet.

Příspěvek od Honzanek » 23 srp 2020 20:39

Tak vyzkoušeno. Pořad stejná hláška :( Udělal jsem i reset a nastavil vše na uk.

Odpovědět