nelze změnit kvalitu obrazu, titulky, změnu jazyka např. u hbo, o2tv

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
motero
Příspěvky: 2
Registrován: 10 zář 2020 19:26

nelze změnit kvalitu obrazu, titulky, změnu jazyka např. u hbo, o2tv

Příspěvek od motero » 10 zář 2020 19:30

Ahoj mám problém se safari, pokud se dívám např. na o2 tv a chci si změnit titulky, nebo např kvalitu obrazu, tak po kliknutí na titulky se nic nestane. Ten samý problém mám např u hbo go, kde sice můžu přepnout například jazyk na angličtinu, ale vůbec nic se nestane.

Tento problém mám jenom u safari, zkoušel jsem to v google chrome a tam to funguje, ale tam mam naopak problém, že při práci se mi videa zadrhávají(předpokládám, že to žere moc paměti), v safari tento problém není.

Mám macbook retinu pro 2015, aktuální systém 10.15.6. a safari verzi 13.1.2.

Děkuji za případnou odpověd a pomoc.

edit: Ještě dodám, že se mi na o2tv nezobrazuje ani časová osa videa, tudíž se nemohu ani posouvat v čase zpět a naopak.

edit2: Zkoušel jsem různé funkce v záložce vývojář a u O2tv mi pomohlo změnit identifikaci prohlížeče na Microsoft edge, poté vyskočí, jak kvalita obrazu, tak časová osa. U hbo to bohužel nepomohlo, tam mi to film nepřehraje.

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Příspěvky: 411
Registrován: 29 lis 2012 15:22

Re: nelze změnit kvalitu obrazu, titulky, změnu jazyka např. u hbo, o2tv

Příspěvek od Miro_CZ » 11 zář 2020 08:22

Otestoval jsem a O2 TV se mi chová podobně - po kliknutí na "..." vpravo dole se mi zobrazí "menu" s jazykem, titulky a kvalitou, ale na nic z toho se nedá kliknout. Ale časovou osu mi to zobrazuje a ve filmu se můžu posouvat dle libosti.

Zkusil bych to nahlásit do O2 jako chybu a třeba to někdy opraví :lol:
iPhone 3GS Black - 4S White - 5C White - 5S Silver - 8 Space Gray - 12 Pro Pacific Blue - 13 Pro Sierra Blue - 14 Pro Space Black
iPad Air 2 Wi‑Fi + Cellular 64GB Space Gray
MacBook Air 13" 2012 - Air 13" M1 2020

motero
Příspěvky: 2
Registrován: 10 zář 2020 19:26

Re: nelze změnit kvalitu obrazu, titulky, změnu jazyka např. u hbo, o2tv

Příspěvek od motero » 11 zář 2020 14:53

Miro_CZ píše:
11 zář 2020 08:22
Otestoval jsem a O2 TV se mi chová podobně - po kliknutí na "..." vpravo dole se mi zobrazí "menu" s jazykem, titulky a kvalitou, ale na nic z toho se nedá kliknout. Ale časovou osu mi to zobrazuje a ve filmu se můžu posouvat dle libosti.

Zkusil bych to nahlásit do O2 jako chybu a třeba to někdy opraví :lol:
Jo tak u normálních filmů mi to posouvat jde :), ale když spustím live stanici, tak to pak nejde :lol: . No je otázka, jestli by to spíš nemělo odstranit safari, když je problém např. i u toho hbo go a u jiného prohlížeče problém není :D

Odpovědět