Nefunguje airplay

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
costa
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2021 13:34

Nefunguje airplay

Příspěvek od costa » 10 led 2021 14:23

Zdravíčko, prosím o pomoct. Pujčil jsem kamarádovi Macbook air a něco s tim asi podělal, protože od te doby nejde Airplay na ATV4. Nevidí apple tv ani macbook ani iphony ani ipad. Nevím jak to mohl udělat :-D
Moc díky, dost me to sere.

IvanDoubrava
Příspěvky: 52
Registrován: 15 zář 2020 13:38

Re: Nefunguje airplay

Příspěvek od IvanDoubrava » 11 led 2021 14:54

Zdravím,

na notebooku pracoval pod vaším účtem nebo jste mu zřídil účet pro něj (ať již lokální s oprávněním uživatel nebo propojený s jeho AppleID)? Nebo se přihlašoval na účet Host?

S pozdravem

costa
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2021 13:34

Re: Nefunguje airplay

Příspěvek od costa » 12 led 2021 18:26

už jsem to pořešil. Jel jsem za nim at uděla všechno co udělal předtim a pry někde v nastavení omylem zaškrtl něco, že známě zařízení bude ignorovat a uvidí pouze nové. Nevim ale, kde to tam je.

IvanDoubrava
Příspěvky: 52
Registrován: 15 zář 2020 13:38

Re: Nefunguje airplay

Příspěvek od IvanDoubrava » 12 led 2021 20:31

Zdravím,

na to by právě mělo fungovat to, že každý uživatel má svůj vlastní účet s nejnižšími nutnými právy. Pro půjčku známému účet Host, pro partnera/partnerku jejich vlastní s AppleID a úrovní uživatel a vlastně to samé i pro mě jako majitele. A jeden účet pak s oprávněním Administrátor pouze pro účely správy zařízení a ne pro "běžnou" práci.

Tak hlavně, že se podařilo učit kde došlo ke změně nastavení a uvést vše do původního stavu.

Přeji pěkný večer

costa
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2021 13:34

Re: Nefunguje airplay

Příspěvek od costa » 12 led 2021 20:39

Chápu, příště to vyřeším tak, že nikomu maca nepujčím :-D - díky za pomoc

Odpovědět