Problém z Domácností

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
jurasu
Příspěvky: 22
Registrován: 09 dub 2013 08:29

Problém z Domácností

Příspěvek od jurasu » 25 led 2021 12:28

Zdravím
mám Apple TV 4K a mám ji nastavenu jako domácí centrum. Připojeny mám dvě chytré zásuvky Kooggek. Vše jede OK, ale mám problém v tom, že v přehledu automatizací má každá definice chybovou zprávu "Není připojeno domácí centrum" a tím pádem to můžu ovládat jen pokud jsem doma na stejné Wifi síti. Pokud jsem někde venku, tam mám utrum. Prolezl jsem všechna nastavení v Domacnosti a v Apple TV a pořád nic. Měl jsem podezření na připojeni ATV na 5 Ghz, ale po změně na 2,4 je to stejné. Neřešil někdo podobný problém?

jurasu
Příspěvky: 22
Registrován: 09 dub 2013 08:29

Re: Problém z Domácností

Příspěvek od jurasu » 26 led 2021 14:07

Tak odpovím si sám. Musel jsem Apple TV resetovat a vše začalo fungovat. Jen jsem musel do ATV vše nainstalovat a nastavit znova.

Odpovědět