Airpods 2

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Jablecnymuz
Příspěvky: 50
Registrován: 11 pro 2014 19:26

Airpods 2

Příspěvek od Jablecnymuz » 13 úno 2021 09:48

Zdravíčko,

Mám takový problém s Airpods 2, při připojení sluchátek k WIN 10 Ntb mi cca po 10 minutách vypadne zvuk, sluchátka jsou stále připojená, musím v nastavení bud v nastavení zakázat a povolit zvuk, poté zvuk zase hned funguje, ale zase třeba jen 10 min. Občas se stává, že zvuk vypadne i po 1 min používaní, ovladače na bluetooth jsem aktualizoval, bohužel nepomohlo. Může někdo poradit?

Jablecnymuz
Příspěvky: 50
Registrován: 11 pro 2014 19:26

Re: Airpods 2

Příspěvek od Jablecnymuz » 13 úno 2021 09:52

Ještě abych dodal, testoval jsem i Airpods Pro a je v tom stejná chyba

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1610
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Airpods 2

Příspěvek od SharkeeCZ » 13 úno 2021 19:18

já připojuji AirPods k Win TNB běžně a bez problémů, problém tedy bude asi někde v NTB
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Deezloaderr
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2021 05:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Airpods 2

Příspěvek od Deezloaderr » 20 úno 2021 05:57

A portion of the sites contain an infection that consequently adds another application in download. Thus, to stay away from these kinds of issues, you can go with the DeezLoader as it gives you top notch music. It a huge number of tunes that are prepared to download or stream online as well.If you Deezloader For PC keyword are tired of those inferior quality or low quality of music, at that point this would be an extraordinary application for you. This application offers you to download melodies in high-caliber. You can download the tune in 128kbps, 320kbps, and even Flac too.

Odpovědět