Zasekávajicí se kurzor myši

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Tom55
Příspěvky: 1
Registrován: 16 bře 2021 02:17

Zasekávajicí se kurzor myši

Příspěvek od Tom55 » 16 bře 2021 02:42

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem ohledně zasekávajicího se kurzoru myši. Ten se začal zasekávat z ničeho nic a nejhorší záseky jsou když se snažím pustit Adobe Illustrator.

Po otevření, klidně, prázdného dokumentu kurzor myši zůstane na jednom místě a občasně třeba po 4 nebo 5 vteřinách se odsekne a zobrazí na jiném místě. Při záseku však kurzor kdesi na pozadí normálně funguje (zesvětlí ikony nebo nástroj, na který intuitivně najedu). Pro práci je tento stav však nepoužitelný. Podobného zasekávání jsem si všimnul u Adobe Photoshopu a to (zatím) jenom ve chvíli, když chci použít nástroj štětce. Do teď jsem žádný podobný problém neměl. V poslední době jsem neaktualizoval ani neinstaloval novou aplikaci.

Neví prosím někdo v čem by mohl být problém? Mám iMac Retina 5K, late 2015. Procesor 3,2 Ghz Intel Core i5, 32 GB 1600 MHz DDR3, AMD Radeon R9 M390 2GB, macOS Mojave 10.14.6

Děkuji za váš čas, případnou odpověď a přeji hezký den.

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4643
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Zasekávajicí se kurzor myši

Příspěvek od ra3662 » 16 bře 2021 08:11

Podíval bych se na využití procesoru a paměti. Myslím v době spuštění AI popřípadě při sekání myši.

Odpovědět