Platba kartou na internetu

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Lukas Koluch
Příspěvky: 38
Registrován: 23 úno 2018 09:22

Platba kartou na internetu

Příspěvek od Lukas Koluch » 28 bře 2021 19:27

Ahoj, prosím Vás,
Mám v mobilu uloženou platební kartu. Když jsem v obchodě, tak normálně zaplatím mobilem.

Když ale chci zaplatit na internetu, tak si musím zajít do peněženky pro fyzickou kartu a vytukat čísla z karty. Proč mi to nenabídne tu uloženou kartu a jen bych to potvrdil otiskem ID?
Děkuji a přeji hezký den.
LK

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Platba kartou na internetu

Příspěvek od rony » 28 bře 2021 19:46

ten shop by musel podporovat platbu Apple Pay.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Platba kartou na internetu

Příspěvek od Mironet » 28 bře 2021 20:03

Ještě je tam ta varianta, že si Safari pamatuje kartu stejně jako jakékoli přihlašovací údaje a dokáže ji automaticky vyplnit. Ale to by stránka musela obsahovat správný údaj, že dané pole je právě pro údaje z karty, aby to Safari poznalo. Bohužel, uživatel s tím nic neudělá. Můj tip: přesně pro tyto případy mám prošlou kreditku v zásuvce stolu. Musím si jen pamatovat jiný CVV na zadní straně.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Platba kartou na internetu

Příspěvek od Jirka_S » 29 bře 2021 06:28

S 1Password je to jednodušší.

Odpovědět