Airplay bez WIFI

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
MAC_L
Příspěvky: 121
Registrován: 02 úno 2018 13:31

Airplay bez WIFI

Příspěvek od MAC_L » 29 dub 2021 11:19

Dobry den,

chtel bych pouzivat ATV jako prehravac youtube, telly atd na cestach napr. na dhalupe kde nemam wifi ale LTE. Driv mi normalne fungovalo ze se iphone spojil s atv bez wifi a ja si pustil pres airplay jakykoliv stream videa. (ATV3 i ATV4K) Nyni se sice spoji, ale pri nacitani videa zustane u cerne obrazovky a nacitaciho kolecka. Kdyz nahodim wifi jede vse ok. Nejake napady kde je problem?

MAC_L
Příspěvky: 121
Registrován: 02 úno 2018 13:31

Re: Airplay bez WIFI

Příspěvek od MAC_L » 29 dub 2021 19:17

Muzete to prosim aspon nekdo zkusit jestli Vam to funguje nebo ne?? Moc dekuji

MAC_L
Příspěvky: 121
Registrován: 02 úno 2018 13:31

Re: Airplay bez WIFI

Příspěvek od MAC_L » 13 kvě 2021 17:09

Tak jsem se zde nedockal odpovedi, ani apple linka mi nepomohla tak se podelim o to na co jsem prisel… Mnou vyse zminena situace plne funguje, ale pouze a jen za predpokladu ze ATV pripojite na hotspot daneho ios zarizeni. Pak funguje streamovani pres data bez problemu, primo z daneho ios zarizeni.

Odpovědět