Butterfly klávesnice

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
-grizzly-
Příspěvky: 22
Registrován: 01 říj 2015 09:50

Butterfly klávesnice

Příspěvek od -grizzly- » 14 říj 2021 12:19

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti po opravě butterfly klávesnice, zda se problémy s duplicitními klávesami objevily znovu a případně za jak dlouho.
Mám MPro 2018 a nyní po třech letech už je to neúnosné na něm psát, spousta kláves se duplikuje, mezerník funguje jen někdy, atp. Vím, že běží čtyřletý výměnný program, takže jsem ještě v termínu. Zajímala by mě zkušenost vás ostatních, kdo jste si nechali klávesnici opravit (myslím, že to znamená spíše vyměnit), zda byl těmto problémům definitivní konec, nebo je to jen restart a objeví se to znovu, protože je to designová chyba. Díky.

cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Butterfly klávesnice

Příspěvek od cinges » 14 říj 2021 12:28

je to restart, vsade sa to pise, ze opravou problem nevyriesis, len mas proste novu klavesnicu. ktora sa casom pokazi znova, s tym moc nic nespravis. mozes menit dovtedy, dokial mozno nevymenia model za novsi s inym typom klavesnice. teda dali by ti macbook 2019.
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Butterfly klávesnice

Příspěvek od Mironet » 14 říj 2021 13:31

Ano, ale jen space a backspace. Stáhněte si utilitu Unshaky. Zablokuje druhý stisk pár milisekund po prvním. V podstatě je to softwarová oprava. Bez toho už bych se svého Aira 2018 dávno musel zbavit.

-grizzly-
Příspěvky: 22
Registrován: 01 říj 2015 09:50

Re: Butterfly klávesnice

Příspěvek od -grizzly- » 14 říj 2021 16:11

Unshaky mám, bohužel mi to vůbec nepomáhá.Neustále ukazuje "zabráněno 0 proklikům". Zkoušel jsem si hrát s nastavováním (zvyšovat či zmenšovat prodlevu), ale taky bez výsledku

Odpovědět