Uzamčená aplikace

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Miranda24
Příspěvky: 1
Registrován: 03 lis 2021 15:40

Uzamčená aplikace

Příspěvek od Miranda24 » 03 lis 2021 15:49

Doufám, že tady nebudu za blbku roku a předem děkuju za radu.
Dnes jsem si nainstalovala na MacbookAir Monterey 12.0.1. Po instalaci mi nefungovala VPN Forticlient aplikace od Fortinet. Musím ji mít kvůli přihlášení do Paralles Client abych se dostala do práce. Tak jsem si nainstalovala nejnovější verzi VPN Forticlient ale ta nefungovala taky. Tak jsem ji chtěla odinstalovat a najít jinou verzi. To mi už v minulosti pomohlo. Jenže jsem narazila. Na aplikaci VPN Forticlient je symbol zámku a pořád mi to hlásí, že aplikace nejde smazat, protože je uzamčena. Nechápu jak? Ještě jsem to za 7 let na macu nezaznamenala u žádné aplikace.
Zkoušela jsem to i přes O tomto macu - Úložiště - Správa - Aplikace a tam aplikaci smazat. Zadám pokyn smazat, ale nic se neděje.
Jak se toho natvrdo zbavit?

Odpovědět