macOS Monterey + Připomínky

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Sandra
Příspěvky: 607
Registrován: 23 pro 2012 03:33

macOS Monterey + Připomínky

Příspěvek od Sandra » 12 lis 2021 23:42

Po aktualizaci na Monterey mi nefungují Připomínky, ale tím stylem, že tam nemám žádný účet, nejde přidat seznam, prostě vůbec nic. Na iPhonu a iPadu fungují bez problémů, používáme i rodinné sdílené připomínky a funguje to všude kromě mého Macu Mini M1. Zkoušela jsem i několikrát odebrat a přidat Připomínky a Připomínky+Kalendář ze synchronizace, zkusila jsem odebrat a přidat celé Apple ID a nic, nefunguje. Volala jsem i na infolinku a bylo mi řečeno, že prý se to za pár dnů opraví, jenže pár dnů trvá už třetí týden. Na M1 jsem obnovila zálohu z původního MBA, ale na Big Sur mi to fungovalo. Díky za radu.
Snímek obrazovky 2021-11-12 v 23.39.47.png

Gwaihir
Příspěvky: 499
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: macOS Monterey + Připomínky

Příspěvek od Gwaihir » 18 lis 2021 18:19

Mě to na MPB 16 s procesorem Intel normálně v Monterey funguje :(

Sandra
Příspěvky: 607
Registrován: 23 pro 2012 03:33

Re: macOS Monterey + Připomínky

Příspěvek od Sandra » 20 lis 2021 22:57

Tak jsem ten problém vyřešila. A musím se pochválit, napadlo mě to samotnou :-)

Takže, otevřít Library a tam smazat složku Reminders a restartovat Mac. Po restartu Připomínky funkční.

Gwaihir
Příspěvky: 499
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: macOS Monterey + Připomínky

Příspěvek od Gwaihir » 22 lis 2021 12:46

Paráda.

Odpovědět