Stream

Práce s videem je jednou ze silných stránek Applu. Vše, co se týká zpracování videa pod MacOS X i iOS, patří do této sekce.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pepahorak, Hejla007

Odpovědět
Jarda78
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2015 11:58

Stream

Příspěvek od Jarda78 » 21 zář 2015 12:34

Zdravím a již předem se omlouvám, jsem začátečník a pro mnoho z vás nepochybně polodement :mrgreen: nicméně v duchu s heslem: slabším pomáhat, prosím o radu ohledně možností sledování on-line stream přenosů přímo na applu, nejedná se mi o stažení a uložení nějakého videa do zařízení, ale o přímé přenosy, konkrétně sportovních zápasů na různých stream webech, mám iPad Air 2, resp. iPhone 6, a spustit nějaký on-line zápas přes safari mi prostě nejde, mám relativně slušné wi-fi připojení... je k tomu tedy potřeba nainstalovat nějakou appku nebo to vůbec není možné sledovat?

Díky

Sephirot
Příspěvky: 242
Registrován: 07 bře 2015 23:04

Re: Stream

Příspěvek od Sephirot » 21 zář 2015 12:43

Pokud ty danné weby neumožní podporu HTML5 a jedou jenom na Flashi, tak jej Safari nepřehraje, neboť integrace Flashe není v iOS zakomponovaná (a dobře vědí proč...).
Nicméně, existují browsery, např. Puffin, které v sobě mají integrovanou "jistou nespecifikovanou verzi, která běží přes cloud", díky níž lze Flash spustit...
Naposledy upravil(a) Sephirot dne 21 zář 2015 13:01, celkem upraveno 1 x.

Jarda78
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2015 11:58

Re: Stream

Příspěvek od Jarda78 » 21 zář 2015 12:52

..díky moc, vyzkouším

Odpovědět