Kvalita zobrazení razítka v aplikaci Náhled

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hyrogen
Příspěvky: 243
Registrován: 14 srp 2012 01:05

Kvalita zobrazení razítka v aplikaci Náhled

Příspěvek od Hyrogen » 12 pro 2016 09:33

Narazil jsem na takovou menší zvláštnost, která mi vrtá hlavou. Pro "analagové" podepisování dokumentů v pdf, používám v Adobe Acrobat funkci razítko. Dříve (na předchozím systému a nižší verzi Acrobatu) to fungovalo jak mělo. Co jsem na Yosemite a Acrobatu DC (2015), tak se děje to, že když vložím razítko s podpisem v Acrobatu, nebo jej odsud i tisknu, tak je vše v pořádku. Jakmile takový soubor otevřu v Náhledu, tak je razítko s podpisem v příšerné kvalitě, patrné již na první pohled. Neměl jsem zatím možnost to ověřit na počítači s Windows, tak nevím jestli je to Acrobatem (a chyba je již v uloženém souboru), nebo zda je problém v aplikaci Náhled. Nějaké možnost nastavení kvality zobrazení jsem nenašel, resp. akorát vyhlazení, a to je zapnuté.
Máte s tím někdo osobní zkušenost, případně vysvětlení?

EDIT: V jiném počitači na Windows, se razítko s podpisem zobrazuje korektně. Podle všeho to tedy kurví aplikace Náhled. Má někdo tušení proč, případně jak to odstranit?

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Kvalita zobrazení razítka v aplikaci Náhled

Příspěvek od lipon » 12 pro 2016 15:28

a jak to vypadá v Acr. Reader na Macu?
párkrát se mi stalo, že dikm, který nebyl byť jen zčásti čitelný v Preview, tak v Acrobat Readeru ano, hlavně formulářové dokumenty

Odpovědět