Neviditelné ikony příloh v Apple Mail

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
eddie75
Příspěvky: 1
Registrován: 24 led 2019 19:02

Neviditelné ikony příloh v Apple Mail

Příspěvek od eddie75 » 22 bře 2019 10:19

Dobrý den všem,

v poslední době (nevím, zda se to děje déle, nebo po nějaké aktualizaci) se ztrácejí v detailu emailu v Apple Mail ikonky příloh. Ačkoliv email je v listu emailů označen kancelářskou sponkou, v záhlaví je také, tak v těle emailu není žádná ikonka přílohy. Děje se to pravděpodobně náhodně, nebo jsem ještě nevysledoval příčinu. Emaily se načítají přes IMAP.
Tady je ukázka - email má očividně přílohu, ale to lze zjistit až ve chvíli, kdy najedu na lištu, v těle emailu vůbec nic: http://www.hlava.net/wp-content/uploads ... t-13-3.png

Má s tím někdo nějakou zkušenost? Zkoušel jsem Mailbox / Rebuild, nepomohlo. Nastavil jsem aby se stahovaly všechny přílohy (což je mimochodem dost blbost, protože ten mailbox má kolem 45GB a není žádoucí, abych měl na maciu všechny přílohy) a taky nic. Nechce se mi moc zatím odebírat tren účet a celý ho synchronizovat znovu, protože tady je někde chyba.

Pomůže prosím někdo? Díky!

Odpovědět