Nový Outlook pro MAC - fajfka, zatržítko

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
overgrounder
Příspěvky: 60
Registrován: 29 lis 2018 11:43

Nový Outlook pro MAC - fajfka, zatržítko

Příspěvek od overgrounder » 11 bře 2022 07:13

Zdravím
zeptám se na úplně triviální věc, proč (zda) nový Outlook neumí primitvní funkci, že když opakovaně kliknu na "vlaječku" - příznak v seznamu emailů, ten se změní nejdříve na barevný (červený) příznak a po dalším kliku se z něj stane fajfka - jakože hotovo? Tohle používám celý život, třídím si díky tomu opticky emaily již v základním seznamu, ale u toho nového Outlooku to prostě nejde ani jsem nic podobného, co by splnilo tento účel, nenašel. Poradí někdo? Ve starém to normálně funguje.
díky

cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Outlook pro MAC - fajfka, zatržítko

Příspěvek od cinges » 11 bře 2022 10:23

ano, je to tak. Microsoft je nepouzitelna sracka, banda debilnych neschopnych idiotov, ktori nemaju paru, co vlastne robia.
Tiez ma to serie. Mac office appky su ine ako na windowsoch + su aj nekompatibilne.
Ber to ako hotovu vec, neda s tym nic robit. Featura - mark as completed proste nebola v novom outlooku pridana. hotovo.
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

lipon
Příspěvky: 1616
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Nový Outlook pro MAC - fajfka, zatržítko

Příspěvek od lipon » 14 bře 2022 13:00

tak zkus přepnout na předchozí verzi Outlooku, tam to normálně funguje (teď vyzkoušeno)
mám aktuálně verzi 16.58, ale úmyslně nemám přepnuto na "New Outlook" přepínačem vpravo nahoře, už kvůli nepodporování vlastního Exchange serveru

overgrounder
Příspěvky: 60
Registrován: 29 lis 2018 11:43

Re: Nový Outlook pro MAC - fajfka, zatržítko

Příspěvek od overgrounder » 17 bře 2022 07:30

Samozřejmě jsem zpátky vrátil verzi "původní Outlook", ale ten mi zase dělá ten problém, že mi z něj mizí emaily. V doručené poště mi svítí číslo s neprectenou poštou, ale žádný nový email nevidím, ale v telefonu se stejným účtem ano. Když přepnu na Nový Outlook, tak tam ty maily jsou. Fakt tohle je děsná sra...ka.
Nemáte někdo nějaký tip ne funkčního klienta co umí ty zatržítka a dá se s ním Outlook nahradit včetně podpisů?

Uživatelský avatar
kecinzer
Příspěvky: 560
Registrován: 06 úno 2015 07:09
Bydliště: Děčín - perla severu

Re: Nový Outlook pro MAC - fajfka, zatržítko

Příspěvek od kecinzer » 06 bře 2023 09:03

Já používám na služební Exchange (Microsoft365) normálně Apple Mail a jsem naprosto spokojený.
Nutno ale podotknout, že nepoužívám nic extra. Za léta používání mailu jsem přešel na velice jednoduchý systém - nemám žádné složky, jen ty standardní. Když něco řeším, nechávám to v doručené poště. Jakmile je vyřešené dávám do Archivu, případně mažu.
Nějaké vlaječky a podobné pičičundičky jen zdržují.

Jediné co mě tam trochu štve je, že si nemohu nadefinovat složku pro archiv. Máme totiž archiv ukládán do složky "Archiv", ale Apple Mail to cpe do "Archive" 😄. Takže prakticky nemohu používat tlačítko archivovat, ale přesunout do konkrétní složky.
 MacBook Air 13.6" M2 8/10 512GB 24GB RAM + Keychron M3 Mini 4K/MacMouseFix + Samsung U28R550
 iPhone 14 Pro Max 128GB +  Watch Ultra LTE
 iPad 2021 64GB
 HomePod Mini  AirPodsPro

Odpovědět