Clash of Clans

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
Halibel
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář 2015 17:30

Clash of Clans

Příspěvek od Halibel » 01 zář 2015 17:42

Zdravim,mam mensi problem se hrou clash of clans na iphone 3GS s iOS 6.1.6 (posledni verze ktera podporuje 3GS) :) Dne 28.8. 2015 se mi nenacita ale do ty doby jsem to hral bez problemu i se starsi verzi iOS 6.0.1 (s tou predposledni verzi uz si nejsem jisty) :D Nez jsem upgreadoval system tak uz mi to taky neslo. Problem spociva v tom ze se mi to dostane do Loadingu a pak se to hnedka vypne jako kdyby telefon nestihal a kdyz jsem tu hru spustil (s zacinajici vesnici) tak se mi to normalne rozjelo. Nevite jak by jsem dokazal spustit svou starou vesnici na tomhle telefonu nez si koupim novy :D ?? A jeste dodatek i kdyz hra je optimalizovana pro iPhone 5 a vys tak jsem to hral do toho prokletyho datumu bez problemu :)

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Clash of Clans

Příspěvek od SteveJSF » 01 dub 2017 16:05

Zdravím klešery, příští týden začíná "3x clan xp event" a chtěli bychom zkusit po tu dobu 50 vs. 50 nonstop CW. Našli by se nějací zájemci na hostování u nás? Klidně i celý nebo skoro celý menší klan, který by tím získal zkušenosti s CW v jiném prostředí.

Hledejte klan "A Clash.er.s" a do žádosti o vstup pište česky nebo slovensky. Každá pomoc je vítána. První CW k akci spouštíme už v úterý večer.

Odpovědět