DEAD ISLAND

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
JChylik
Příspěvky: 13
Registrován: 01 srp 2012 22:07
Bydliště: Křižanov, CZ

DEAD ISLAND

Příspěvek od JChylik » 18 úno 2016 16:21

Ahoj Kamarádi :-) prosím vás chci se zeptat jestli někdo z vás paří DEAD ISLAND?koupil jsem tuto gamesku na App store a když vyšel první Update tam mi zmizela komplet Čeština byl jsem zoufalej,ale potom jsem hru odinstaloval a nainstaloval znova čeština se mi vrátila už v pohodě vše v CZ menu dialogy atd,ale další hodně velkej problém je ten že si vesele paříte jste docela daleko a hra si neukládá pozice,takže když vypnete hru a potom zase spustíte tak nastavujete vše znova néé tedy nastavení hardware to je vše nastavený,ale zase si vybíráte postavu ve hře a jedete od začátku což je veliká škoda???kdybyste někdo měl stejný problém tak napište prosím popřípadě jestli jste to nějakým způsobem rozjely tak poraďte...Děkuji všem zatím.
Jan Chylík

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: DEAD ISLAND

Příspěvek od MichalM.Mac » 18 úno 2016 18:59

Kontaktuj podporu tvůrce konverze pro Mac -> https://www.vpltd.com/support/

Bohužel porty od VP nejsou moc kvalitní. Jejich podpora též nemusí reagovat, ale zkusit se to musí.

JChylik
Příspěvky: 13
Registrován: 01 srp 2012 22:07
Bydliště: Křižanov, CZ

Re: DEAD ISLAND

Příspěvek od JChylik » 27 úno 2017 22:14

Zdravím všechny,tak jsem tu zpět a problém vyřešen a dokonce v macOS Sierra se Gameska nechtěla ani zpustit,vždy naběhla a potom spadla...a Přátelé problém byl v Game Center...určitě jste si všimli že v Sierre už není ikonka App Game Center...tak že by podpora nebyla nebo co???no to je jedno každopádně když v internetových účtech odstraníte účet " Game Center " tak hra vám pojede jako nikdy...a POZOR i pozice budou v pořádku :-) tak jsem velice moc rád že to už jede...je to luxusní paření...tak se všichni mějte :-)
Jan Chylík

Odpovědět