World of Warcraft na Macbook

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
jackdoom
Příspěvky: 10
Registrován: 12 črc 2016 07:53
Kontaktovat uživatele:

World of Warcraft na Macbook

Příspěvek od jackdoom » 28 lis 2016 10:35

Dobrý den,
potřeboval bych poradit,již dlouho nechci nic jiného než si zahrát wow na mém macu,mám Macbook air 13" a mám tady v něm paraells windows 7...jelikož bych chtěl hrát na neoficiálním serveru tak tam mám hozené wow napachtované už z dřívějška ale je to jeden problém,pokaždé když ho chci spustit tak mi to napíše něco jako wrong display device,exiting program..nejedou mi tam žádný hry a já tomu zas nerozumím natolik abych to sám vyřešil,kdytak prosím poraďte jestli si mám něco stáhnout či tak..protože fakt už nevím.

Tags: best ringtones, message tone
Naposledy upravil(a) jackdoom dne 29 lis 2016 09:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
capekfilip
Příspěvky: 430
Registrován: 30 črc 2012 15:02
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warcraft na Macbook

Příspěvek od capekfilip » 28 lis 2016 11:21

World of Warcraft má klienta i pro macOS a tak není potřeba hrát přes virtualizovaný Windows.

Momentálně je základní verze hry + všechny datadisky, kromě posledního (Legion) za €4.99 a je u toho i 30 dní zdarma. https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft

ladislavjezdinsky
Příspěvky: 27
Registrován: 10 bře 2015 15:25

Re: World of Warcraft na Macbook

Příspěvek od ladislavjezdinsky » 06 pro 2016 20:32

Potřebuješ hru ve verzi pro mac s datadiskem a patchem na kterým to jede na tebou zvoleném free serveru. Pak musíš přepsat realm list. Já to řešil s lidma ze serveru, co mají taky Mac. Poradí, jakou přesně verzi mít. :)

Odpovědět