ikona sms/tel v horni casti iPhone

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
jackdoom
Příspěvky: 10
Registrován: 12 črc 2016 07:53
Kontaktovat uživatele:

ikona sms/tel v horni casti iPhone

Příspěvek od jackdoom » 22 kvě 2018 11:30

Zdravim,
mam dotaz na zobrazovani male ikony pri prichodu sms nebo pri zmeskanem volani v hornim pravem rohu. Driv jsem na to pouzival Intelliscreen, ale ted i kdyz jsem si ho zaplatil a nainstaloval, nenasel jsem nikde prikaz k nastaveni. Jedna se mi o to, ze kdyz mam zamknuty telefon, videl jsem vzdy po zmacknuti tlacitka "home" nahore ikonku ( bublinu nebo telefonek ), ze mam zmeskany hovor nebo sms. Tak musim otevirat a odemykat telefon, abych to zjistil. Je na to nejaka appka - jednoducha a snadno nastavitelna? Vim, že to jde jde nastavit aby se zobrazoval zmeskany hovor a prichozi sms na screenu uz v zaklade nastaveni iPhone, ale tam to nechci! Jen ikonku v horní části! Pomohlo by to urcite i ostatnim. diky, atyp
více: giá chung cư sun group láng hạ, tasco giai đoạn 2, giá chung cư sun group láng hạ
Naposledy upravil(a) jackdoom dne 23 kvě 2018 08:06, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: ikona sms/tel v horni casti iPhone

Příspěvek od Mironet » 22 kvě 2018 11:41

Nativně určitě ne. A nevím o tom, že by vývojáři měli přístup k ikonám v horním panelu, takže aplikací taky nejspíš ne. O té předchozí zkušenosti mluvíte o Androidu?

iPhone má dost propracovaný systém notifikací, který se dá dobře customizovat a osobně mě nenapadá, proč měnit interaktivní oznámení na zmeškané hovory a zprávy na zamčené obrazovce za malou ikonu v horní liště, kterou mnohem snáze přehlédnu.

Odpovědět