NVIDIA GeForce NOW - služba pro hraní her

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
Uživatelský avatar
JancakV
Příspěvky: 82
Registrován: 08 srp 2012 08:28

NVIDIA GeForce NOW - služba pro hraní her

Příspěvek od JancakV » 09 pro 2020 23:22

Potřebuji radu s NVIDIA GeForce NOW - pokud má někdo zkušenosti.

Zkouším službu NVIDIA GeForce NOW, která mi s rychlým netem poskytuje možnost hrát hry, které na Catalině a vyšším MacOS již jinak nespustím (nebo by můj HW nestačil), navíc ve skvělé kvalitě bez nějakého velkého ohledu na HW. Zatím mám jen free účet, kde je relace 1 hodina a má delší čekání ve frontě.

Rád bych využíval placený účet, ale bohužel, ač mám STEAM napojený (STEAM právě kvůli několika hrám od VALVE) chce po mě, před každým spuštěním hry, znovu heslo do STEAM služby a pak dvoufaktorové ověření ("pamatovat si heslo" je zatržené). Což je otravné, a v případě plného účtu i velmi "k nas…ní". Navíc podpora klávesnice je tristní, některé znaky ani nejdou rozumně dosáhnout.

Má někdo zkušenost, jestli omezení s přihlašováním zmizí s plným účtem, či jak správně nastavit obě služby, aby se toto nedělo? Jedu na Catalině.

Tak to vypadá, že tuhle chybu neodstranili minimálně 2 roky. Super, je vidět, že společnosti zabývající se službami pro hráče, na hráče pěkně kašlou, podobně jako Steam. :-(
grafik, fotograf a snílek

Pokud něčemu nerozumíte, je lepší se zeptat, než si vytvářet domněnky. ;-)

Uživatelský avatar
chobotnice
Příspěvky: 14
Registrován: 27 zář 2020 13:10

Re: NVIDIA GeForce NOW - služba pro hraní her

Příspěvek od chobotnice » 29 pro 2020 22:18

Vypadá to, že ta chyba nemá řešení. Já jsem s tím také měl problémy. Zbývá se jenom zeptat na nějakém fóru buďto GeForce NOW, Nvidie nebo Valve.

Odpovědět