Stránka 1 z 1

NVIDIA GeForce NOW - služba pro hraní her

Napsal: 09 pro 2020 23:22
od JancakV
Potřebuji radu s NVIDIA GeForce NOW - pokud má někdo zkušenosti.

Zkouším službu NVIDIA GeForce NOW, která mi s rychlým netem poskytuje možnost hrát hry, které na Catalině a vyšším MacOS již jinak nespustím (nebo by můj HW nestačil), navíc ve skvělé kvalitě bez nějakého velkého ohledu na HW. Zatím mám jen free účet, kde je relace 1 hodina a má delší čekání ve frontě.

Rád bych využíval placený účet, ale bohužel, ač mám STEAM napojený (STEAM právě kvůli několika hrám od VALVE) chce po mě, před každým spuštěním hry, znovu heslo do STEAM služby a pak dvoufaktorové ověření ("pamatovat si heslo" je zatržené). Což je otravné, a v případě plného účtu i velmi "k nas…ní". Navíc podpora klávesnice je tristní, některé znaky ani nejdou rozumně dosáhnout.

Má někdo zkušenost, jestli omezení s přihlašováním zmizí s plným účtem, či jak správně nastavit obě služby, aby se toto nedělo? Jedu na Catalině.

Tak to vypadá, že tuhle chybu neodstranili minimálně 2 roky. Super, je vidět, že společnosti zabývající se službami pro hráče, na hráče pěkně kašlou, podobně jako Steam. :-(

Re: NVIDIA GeForce NOW - služba pro hraní her

Napsal: 29 pro 2020 22:18
od chobotnice
Vypadá to, že ta chyba nemá řešení. Já jsem s tím také měl problémy. Zbývá se jenom zeptat na nějakém fóru buďto GeForce NOW, Nvidie nebo Valve.