GTA3 na Ipadu

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
Cfontaine
Příspěvky: 3
Registrován: 30 črc 2012 18:04

GTA3 na Ipadu

Příspěvek od Cfontaine » 13 led 2012 20:44

Jak jste spokojeni s portací GTA3 na Ipad nebo Iphone?
já hru kupoval hned po uvolnění a jsem mile překvapen!!! Na Ipadu 2 se to hraje skvěle, měl jsem obavy ze spotřeby baterky a z ovládání, protože comp je přeci jen comp, ale pánové z Rockstaru se předvedli :)
Velice bych uvítal, kdyby s příchodem Ipadu 3 a vůbec quad core tabletů a telefonů začali portovat i GTA San Andreas, podle mě zatím nejlepší GTA.

Uživatelský avatar
Xenon_jablickar
Příspěvky: 24
Registrován: 08 led 2012 22:46
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA3 na Ipadu

Příspěvek od Xenon_jablickar » 14 led 2012 16:31

GTA3 Mám na iPhonu + sem ho zkoušel na kámošově iPadu2.
Na obou přístrojích naprosto dokonalý. Hra se na to portnula ve 100%. De mi to na iPhonu 4 líp jak onehdá na mojem PC. :-D :-)
@Hallfdann, MacBook Pro 13", iPhone 4 , iPod Shuffle, iPod nano

Gerard Green
Příspěvky: 9
Registrován: 25 led 2012 16:30

GTA3 na Ipadu

Příspěvek od Gerard Green » 25 led 2012 19:27

Já jsem jeden z těch kdo na GTA vyrostl, na pc to určitě není špatná hra... Na playstationu je to však nepřekonatelný. Portace na IOS jsem se dost bál... Musim říct že je to ale skvělá hra... Říct mi někdo pár let zpět že budu hrát gta na telefonu, vysměju ho :) ... Sice herní zážitek z 3,7" displaye není takový jako na tv s úhlopříčkou 50" ale musím říct že se to fakt povedlo. Na iPadu nehraju, když už mám chvilku času něco pustit, mám v kapse jenom telefon :)

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 278
Registrován: 23 led 2012 18:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA3 na Ipadu

Příspěvek od kemo » 25 led 2012 21:15

Ty nenosis po kapsach iPad? tsss, ne ted vazne, asi budu jeden z mala, ale me hry typu GTA na iOS nejak moc nebavi, spise si v posteli zapnu neco jako Flight Control nebo Tower Defense, ty jsou na iPadu/iPhonu povedene, ale prpo hry typu GTA si vazne radeji sednu k PSku a telce...
~ AKG k701 + Nuforce Icon HDP + NuForce USB
~ Proud Snow Leopard user!
~ http://tehkemo.com

Odpovědět